Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
86,08%
Rudolf Bauer KDS
13,92%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
75,41%
Rudolf Bauer KDS
10,38%
Dominika Palaščáková NOVA
3,83%
Jozef Holečko NEKA
3,83%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,73%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,19%
Jaroslav Džunko NEKA
1,09%
Lukáš Sisák KSS
0,55%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
István Zachariaš, SMK-MKP
121 hlasov
2
László Iván, SMK-MKP
109 hlasov
3
Jenő Csoltkó, NEKA
105 hlasov
4
László Köteles, SMK-MKP
99 hlasov
5
Jozef Holečko, NEKA
74 hlasov
6
Anton Király, SMK-MKP
57 hlasov
7
Jozef Konkoly, SMER - SD
57 hlasov
8
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
50 hlasov
9
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
41 hlasov
10
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
38 hlasov
11
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
34 hlasov
12
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
13
Ladislav Bartók, NEKA
14 hlasov
14
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
15
Anton Medvec, NEKA
11 hlasov
16
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
17
Miloš Barcal, NEKA
9 hlasov
18
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
19
Róbert Šándor, NEKA
7 hlasov
20
Monika Bérešová, SZS
7 hlasov
21
Dominika Palaščáková, NOVA
7 hlasov
22
František Petro, SMER - SD
7 hlasov
23
Miroslav Bačenko, NEKA
6 hlasov
24
Slavomír Horváth, SNS
6 hlasov
25
Alexander Bimbo, SRÚS
6 hlasov
26
Ivan Buchla, SNS
6 hlasov
27
Roman Horváth, SRÚS
6 hlasov
28
Viliam Bačo, NEKA
5 hlasov
29
Ľubomír Šimko, SMER - SD
5 hlasov
30
Ján Bačo, SĽS
5 hlasov
31
Róbert Čarny, SNS
4 hlasov
32
Martin Baltes, SĽS
4 hlasov
33
Marián Tóth, SaS
4 hlasov
34
Marián Kertész, PD
3 hlasov
35
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
36
Monika Vargová, SNS
3 hlasov
37
Michal Rečka, SMER - SD
3 hlasov
38
Ján Marton, NOVA
3 hlasov
39
Božena Letková, NEKA
3 hlasov
40
Elena Majancsíková, SĽS
3 hlasov
41
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
42
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
2 hlasov
43
Radoslav Šimko, SNS
2 hlasov
44
Vojtech Staňo, SMER - SD
2 hlasov
45
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
46
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
47
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
48
Jozef Koňa, SĽS
2 hlasov
49
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
50
Viktor Dulina, NEKA
1 hlasov
51
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
52
Ján Stanislav, SNS
1 hlasov
53
Karol Dzugas, NEKA
1 hlasov
54
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
55
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
56
Peter Papáč, KSS
1 hlasov
57
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlasov
58
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
59
Peter Palaščák, SOĽ
60
Ján Mikloš, KSS
61
Imrich Kohút, SĽS

Volebná účasť

29,27
%
2017 1. kolo
8,44
%
2013 2. kolo
21,32
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,27%
2013 2. kolo 8,44%
2013 1. kolo 21,32%