vyberte rok
Buzicaokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
45.34%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
29.15%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
16.60%
Róbert Bačinský NEKA
4.86%
Adam Šepetka NAJ
1.21%
Jarmila Tkáčová SNS
0.81%
Rudolf Botka NP
0.40%
Jaroslav Džunko NEKA
0.40%
Oliver Petrík JĽSS
0.40%
Lukáš Sisák KSS
0.40%
Štefan Surmánek ĽSNS
0.40%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

29,27
%
2017 1. kolo
8,44
%
2013 2. kolo
21,32
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,27%
2013 2. kolo 8,44%
2013 1. kolo 21,32%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Alexander Képes, SMK-MKP
223 hlasov
2
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
141 hlasov
3
Tamás Iván, SMK-MKP
107 hlasov
4
Gábor Szalay, SMK-MKP
107 hlasov
5
István Zachariaš, SMK-MKP
103 hlasov
6
László Köteles, SMK-MKP
93 hlasov
7
Anton Király, SMK-MKP
84 hlasov
8
Csaba Simkó, SMK-MKP
78 hlasov
9
Elena Fialková, MOST - HÍD
39 hlasov
10
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
34 hlasov
11
Mária Lacková, NEKA
30 hlasov
12
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
26 hlasov
13
Roland Szabó, SMER-SD
26 hlasov
14
Július Beluscsák, NEKA
25 hlasov
15
Július Pelegrin, NEKA
20 hlasov
16
Slavomír Borovský, DS
18 hlasov
17
Július Begala, NEKA
17 hlasov
18
Tibor Bráz, NEKA
15 hlasov
19
Alexander Horváth, MOST - HÍD
14 hlasov
20
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
13 hlasov
21
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
12 hlasov
22
Peter Kocai, NAJ
12 hlasov
23
Ján Serbin, NEKA
12 hlasov
24
Attila Oravecz, MOST - HÍD
11 hlasov
25
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
26
Anton Medvec, NEKA
10 hlasov
27
Ján Horváth, NEKA
9 hlasov
28
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
9 hlasov
29
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
30
Ervín Kompuš, NAJ
8 hlasov
31
Augustín Köteles, NAJ
8 hlasov
32
Ondrej Bernát, SMER-SD
7 hlasov
33
Radoslav Hodor, NEKA
7 hlasov
34
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
35
Jarmila Vaňová, ŠKV
7 hlasov
36
Miloš Barcal, NEKA
6 hlasov
37
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
38
Ivan Hriczko, ŠKV
6 hlasov
39
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
40
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
41
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
42
Pavol Lehotský, NEKA
5 hlasov
43
Michal Rečka, SMER-SD
5 hlasov
44
Erika Zámboriová, ŠKV
5 hlasov
45
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
46
Gabriel Böhm, NEKA
4 hlasov
47
Mária Dulovičová, NEKA
4 hlasov
48
Vojtech Farkaš, NEKA
4 hlasov
49
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
50
Ján Kokarda, NEKA
4 hlasov
51
Anetta Strýčková, NEKA
4 hlasov
52
Vlastimil Lakatoš, NEKA
3 hlasov
53
František Petro, SMER-SD
3 hlasov
54
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
55
Martina Dutková, NEKA
2 hlasov
56
Monika Gergelová, SNS
2 hlasov
57
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
58
Peter Seman, KSS
2 hlasov
59
Rudolf Varga, VZDOR
2 hlasov
60
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
61
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
62
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
63
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
64
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
65
Peter Derevjaník, SMER-SD
66
Jozef Hric, KSS