Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
62,50%
Rudolf Bauer KDS
37,50%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
45,00%
Rudolf Bauer KDS
25,00%
Dominika Palaščáková NOVA
10,00%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,00%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
5,00%
Jaroslav Džunko NEKA
5,00%
Ivan Kuhn OKS
5,00%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER - SD
10 hlasov
2
Jozef Konkoly, SMER - SD
9 hlasov
3
Radoslav Šimko, SNS
7 hlasov
4
Dominika Palaščáková, NOVA
6 hlasov
5
Ľubomír Šimko, SMER - SD
5 hlasov
6
Viliam Bačo, NEKA
5 hlasov
7
Michal Rečka, SMER - SD
5 hlasov
8
Vojtech Staňo, SMER - SD
5 hlasov
9
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
10
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
11
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
12
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
13
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
14
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
15
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
16
Vladimír Popovič, SMS
2 hlasov
17
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
18
Viktor Dulina, NEKA
2 hlasov
19
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
20
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
21
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
22
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
23
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
24
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
25
Ján Marton, NOVA
1 hlasov
26
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
27
Miroslav Bačenko, NEKA
1 hlasov
28
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
29
Ján Bačo, SĽS
30
Martin Baltes, SĽS
31
Ján Kokarda, NEKA
32
Jozef Koňa, SĽS
33
László Köteles, SMK-MKP
34
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
35
Božena Letková, NEKA
36
Elena Majancsíková, SĽS
37
Ján Mikloš, KSS
38
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
39
Peter Papáč, KSS
40
Ján Stanislav, SNS
41
Róbert Šándor, NEKA
42
István Zachariaš, SMK-MKP
43
Jozef Tischler, SĽS
44
Monika Vargová, SNS
45
Imrich Kohút, SĽS
46
Františka Kočišová, SĽS
47
Ladislav Bartók, NEKA
48
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
49
Monika Bérešová, SZS
50
Alexander Bimbo, SRÚS
51
Jenő Csoltkó, NEKA
52
Róbert Čarny, SNS
53
Karol Dzugas, NEKA
54
Jozef Holečko, NEKA
55
Ľubica Holováčová, SĽS
56
Roman Horváth, SRÚS
57
Ivan Hriczko, NEKA
58
László Iván, SMK-MKP
59
Marián Kertész, PD
60
Anton Király, SMK-MKP
61
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS

Volebná účasť

46,47
%
2017 1. kolo
23,52
%
2013 2. kolo
28,98
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 46,47%
2013 2. kolo 23,52%
2013 1. kolo 28,98%