vyberte rok
Buneticeokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
48.48%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
39.39%
Róbert Bačinský NEKA
3.03%
Jozef Bobík NEKA
3.03%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3.03%
Jarmila Tkáčová SNS
3.03%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

46,47
%
2017 1. kolo
23,52
%
2013 2. kolo
28,98
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 46,47%
2013 2. kolo 23,52%
2013 1. kolo 28,98%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER-SD
14 hlasov
2
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
4
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
5
Michal Rečka, SMER-SD
6 hlasov
6
Anton Medvec, NEKA
6 hlasov
7
Pavol Lehotský, NEKA
6 hlasov
8
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
9
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
10
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
11
Vojtech Farkaš, NEKA
4 hlasov
12
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
13
Peter Derevjaník, SMER-SD
4 hlasov
14
Jarmila Vaňová, ŠKV
3 hlasov
15
Ondrej Bernát, SMER-SD
3 hlasov
16
Erika Zámboriová, ŠKV
3 hlasov
17
Ján Serbin, NEKA
3 hlasov
18
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
19
Monika Gergelová, SNS
3 hlasov
20
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
21
Martina Dutková, NEKA
3 hlasov
22
Ivan Hriczko, ŠKV
2 hlasov
23
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
24
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
2 hlasov
25
Radoslav Hodor, NEKA
2 hlasov
26
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
27
Miloš Barcal, NEKA
2 hlasov
28
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
29
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
30
Roland Szabó, SMER-SD
1 hlasov
31
Peter Seman, KSS
1 hlasov
32
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
33
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
34
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlasov
35
Slavomír Borovský, DS
1 hlasov
36
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
37
István Zachariaš, SMK-MKP
38
Alexander Horváth, MOST - HÍD
39
Ján Horváth, NEKA
40
Jozef Hric, KSS
41
Tamás Iván, SMK-MKP
42
Július Grulyo, NEKA
43
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
44
Mária Dulovičová, NEKA
45
Gabriel Böhm, NEKA
46
Július Beluscsák, NEKA
47
Július Begala, NEKA
48
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
49
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
50
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
51
Alexander Képes, SMK-MKP
52
Rudolf Varga, VZDOR
53
Gábor Szalay, SMK-MKP
54
Tomáš Suchý, ŠANCA
55
Anetta Strýčková, NEKA
56
Csaba Simkó, SMK-MKP
57
Július Pelegrin, NEKA
58
Attila Oravecz, MOST - HÍD
59
Vlastimil Lakatoš, NEKA
60
Mária Lacková, NEKA
61
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
62
László Köteles, SMK-MKP
63
Augustín Köteles, NAJ
64
Ervín Kompuš, NAJ
65
Peter Kocai, NAJ
66
Anton Király, SMK-MKP