Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
81,18%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
18,82%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
66,18%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
16,18%
Dominika Palaščáková NOVA
7,35%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,94%
Jaroslav Džunko NEKA
2,94%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,47%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,47%
Jozef Holečko NEKA
1,47%
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
2
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
3
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
4
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
5
Jozef Konkoly, SMER - SD
16 hlasov
6
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
7
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
8
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
9
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
10
Ján Bačo, SĽS
10 hlasov
11
Ján Marton, NOVA
9 hlasov
12
Dominika Palaščáková, NOVA
9 hlasov
13
Miloš Barcal, NEKA
8 hlasov
14
Ladislav Bartók, NEKA
8 hlasov
15
Monika Bérešová, SZS
8 hlasov
16
Viktor Dulina, NEKA
8 hlasov
17
Miroslav Bačenko, NEKA
7 hlasov
18
Ľubomír Šimko, SMER - SD
7 hlasov
19
Vojtech Staňo, SMER - SD
5 hlasov
20
Viliam Bačo, NEKA
5 hlasov
21
Július Grulyo, NEKA
4 hlasov
22
Ján Kokarda, NEKA
4 hlasov
23
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
24
Monika Vargová, SNS
4 hlasov
25
Michal Rečka, SMER - SD
4 hlasov
26
Radoslav Šimko, SNS
4 hlasov
27
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
4 hlasov
28
Imrich Kohút, SĽS
3 hlasov
29
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
30
Ivan Hriczko, NEKA
3 hlasov
31
Peter Papáč, KSS
3 hlasov
32
Ľubica Holováčová, SĽS
3 hlasov
33
Karol Dzugas, NEKA
3 hlasov
34
Božena Letková, NEKA
3 hlasov
35
František Petro, SMER - SD
3 hlasov
36
Martin Baltes, SĽS
3 hlasov
37
Elena Majancsíková, SĽS
3 hlasov
38
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
39
Alexander Bimbo, SRÚS
2 hlasov
40
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
41
Marián Tóth, SaS
2 hlasov
42
Róbert Šándor, NEKA
2 hlasov
43
Vladimír Popovič, SMS
2 hlasov
44
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
45
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
46
Jozef Koňa, SĽS
2 hlasov
47
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
48
Ivan Buchla, SNS
2 hlasov
49
Marián Kertész, PD
1 hlasov
50
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
51
Jenő Csoltkó, NEKA
1 hlasov
52
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
53
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
54
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
55
Ján Stanislav, SNS
1 hlasov
56
Ján Mikloš, KSS
1 hlasov
57
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
58
Roman Horváth, SRÚS
59
László Köteles, SMK-MKP
60
Jozef Holečko, NEKA
61
László Iván, SMK-MKP

Volebná účasť

23,52
%
2017 1. kolo
12,88
%
2013 2. kolo
10,37
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,52%
2013 2. kolo 12,88%
2013 1. kolo 10,37%