vyberte rok
Bukovecokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
55.35%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
22.01%
Róbert Bačinský NEKA
7.55%
Štefan Surmánek ĽSNS
4.40%
Jarmila Tkáčová SNS
4.40%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2.52%
Jozef Červenák RIS
1.26%
Vladislav Stanko NEKA
1.26%
Jaroslav Džunko NEKA
0.63%
Ján Struk SMS
0.63%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

23,52
%
2017 1. kolo
12,88
%
2013 2. kolo
10,37
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,52%
2013 2. kolo 12,88%
2013 1. kolo 10,37%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Serbin, NEKA
65 hlasov
2
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
51 hlasov
3
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
4
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
5
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
6
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
7
Ondrej Bernát, SMER-SD
30 hlasov
8
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
9
Erika Zámboriová, ŠKV
27 hlasov
10
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
11
Monika Gergelová, SNS
18 hlasov
12
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
15 hlasov
13
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
14
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
15
Ivan Hriczko, ŠKV
14 hlasov
16
Július Beluscsák, NEKA
12 hlasov
17
Mária Dulovičová, NEKA
12 hlasov
18
Ján Kokarda, NEKA
11 hlasov
19
Anetta Strýčková, NEKA
11 hlasov
20
Jarmila Vaňová, ŠKV
11 hlasov
21
Július Begala, NEKA
10 hlasov
22
Martina Dutková, NEKA
10 hlasov
23
Vojtech Farkaš, NEKA
10 hlasov
24
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
25
Vlastimil Lakatoš, NEKA
10 hlasov
26
Pavol Lehotský, NEKA
10 hlasov
27
Gabriel Böhm, NEKA
9 hlasov
28
Slavomír Borovský, DS
9 hlasov
29
František Petro, SMER-SD
9 hlasov
30
Miloš Barcal, NEKA
8 hlasov
31
Anton Medvec, NEKA
8 hlasov
32
Mária Lacková, NEKA
7 hlasov
33
Július Pelegrin, NEKA
7 hlasov
34
Michal Rečka, SMER-SD
7 hlasov
35
István Zachariaš, SMK-MKP
7 hlasov
36
Peter Derevjaník, SMER-SD
6 hlasov
37
Elena Fialková, MOST - HÍD
6 hlasov
38
Július Grulyo, NEKA
6 hlasov
39
Augustín Köteles, NAJ
6 hlasov
40
Peter Kocai, NAJ
5 hlasov
41
Radoslav Hodor, NEKA
4 hlasov
42
Tamás Iván, SMK-MKP
4 hlasov
43
László Köteles, SMK-MKP
4 hlasov
44
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
45
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
46
Ján Horváth, NEKA
3 hlasov
47
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
48
Tomáš Suchý, ŠANCA
3 hlasov
49
Gábor Szalay, SMK-MKP
3 hlasov
50
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
51
Jozef Krešák, ŠANCA
2 hlasov
52
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
2 hlasov
53
Attila Oravecz, MOST - HÍD
2 hlasov
54
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
2 hlasov
55
Peter Seman, KSS
2 hlasov
56
Roland Szabó, SMER-SD
2 hlasov
57
Rudolf Varga, VZDOR
2 hlasov
58
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
59
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
60
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
61
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
62
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
63
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
64
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
65
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
66
Anton Király, SMK-MKP