vyberte rok
Bukováokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Mikuš NEKA
49.48%
Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
40.21%
Jaroslav Cehlárik NEKA
6.19%
Márius Novák NP
4.12%
József Berényi SMK
Konrád Rigó Most-Híd

Volebná účasť

17,89
%
2017 1. kolo
25,39
%
2013 2. kolo
12,95
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,89%
2013 2. kolo 25,39%
2013 1. kolo 12,95%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Zachar, SMER-SD
20 hlasov
2
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
3
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
4
Marek Neštický, NEKA
17 hlasov
5
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
6
Marián Galbavý, NEKA
15 hlasov
7
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
8
Matej Lančarič, NEKA
13 hlasov
9
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
10
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
11
Augustín Hambálek, SMER-SD
12 hlasov
12
Jozef Klokner, NEKA
11 hlasov
13
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
14
Vladimír Púčik, SMER-SD
10 hlasov
15
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
10 hlasov
16
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
17
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
18
Jozef Pobiecký, NEKA
9 hlasov
19
Iveta Bakičová, NEKA
8 hlasov
20
Marta Gubrická, SMER-SD
8 hlasov
21
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
22
Martin Uhlík, NEKA
8 hlasov
23
Július Zemko, SMER-SD
8 hlasov
24
Ľubomír Antal, SMER-SD
7 hlasov
25
Štefan Krištofík, SMER-SD
7 hlasov
26
Peter Sloboda, NEKA
7 hlasov
27
Šimon Štefunko, NEKA
7 hlasov
28
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
29
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
30
Elena Kátlovská, NEKA
6 hlasov
31
Tibor Pekarčík, NEKA
6 hlasov
32
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
33
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
34
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
5 hlasov
35
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
36
Norbert Halász, NEKA
5 hlasov
37
Peter Chmela, NEKA
5 hlasov
38
Vladimír Kozmál, SNS
5 hlasov
39
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
40
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
41
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
42
Zuzana Frišová, DOST
4 hlasov
43
Valburga Lobotková, SMER-SD
4 hlasov
44
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
45
Viera Gbelcová, SNS
3 hlasov
46
Juraj Janček, DOMA DOBRE
3 hlasov
47
Jozef Koricina, NEKA
3 hlasov
48
Juraj Novota, NEKA
3 hlasov
49
Martin Ostrovský, SNS
3 hlasov
50
Norbert Pavlovič, KSS
3 hlasov
51
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
52
Bystrík Stanko, NEKA
3 hlasov
53
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
54
Peter Bartovič, MOST - HÍD
2 hlasov
55
Peter Haščík, NEKA
2 hlasov
56
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
2 hlasov
57
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
58
Anna Šimončičová, SNS
2 hlasov
59
Marcel Behro, NEKA
1 hlasov
60
Jaroslav Jánoš, NEKA
1 hlasov
61
Jakub Mišek, NEKA
1 hlasov
62
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
1 hlasov
63
Marián Semáč, NAJ
1 hlasov
64
Peter Sita, NEKA
1 hlasov
65
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
1 hlasov
66
Jaroslav Cehlárik, NEKA
67
Pavol Gabriška, DOST
68
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
69
Rudolf Šulek, NAJ