Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
69,41%
Rudolf Bauer KDS
30,59%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
49,73%
Rudolf Bauer KDS
26,23%
Dominika Palaščáková NOVA
6,01%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
5,46%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,83%
Lukáš Sisák KSS
3,83%
Jozef Holečko NEKA
2,73%
Jaroslav Džunko NEKA
1,64%
Ivan Kuhn OKS
0,55%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER - SD
88 hlasov
2
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
74 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER - SD
57 hlasov
4
Valéria Eľková, NEKA
50 hlasov
5
Ľubica Rošková, SMER - SD
50 hlasov
6
Jozef Makohus, SMER - SD
49 hlasov
7
František Farkaš, SMER - SD
47 hlasov
8
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
45 hlasov
9
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
34 hlasov
10
Jana Cibereová, SMER - SD
34 hlasov
11
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
33 hlasov
12
Ján Mihalečko, SMER - SD
31 hlasov
13
Oliver Petrík, NEKA
27 hlasov
14
Jaroslav Vaľo, SNS
26 hlasov
15
Stanislav Gaľa, SNS
23 hlasov
16
Matúš Nameš, SNS
23 hlasov
17
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
18
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
19
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
20
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
21
Milan Potocký, NEKA
14 hlasov
22
Branislav Sijka, NEKA
14 hlasov
23
Milan Kaplan, NOVA
13 hlasov
24
Rastislav Olexa, NEKA
12 hlasov
25
Ján Potocký, SMS
10 hlasov
26
Miroslav Surmánek, NOVA
10 hlasov
27
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
9 hlasov
28
Slavomír Žužo, MS
9 hlasov
29
Martin Stripai, SMS
9 hlasov
30
Martin Magura, SMS
7 hlasov
31
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
32
Mária Uchnárová, SMS
6 hlasov
33
Vladimíra Fortunová, KSS
6 hlasov
34
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
6 hlasov
35
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
36
Tomáš Bubelíny, NOVA
6 hlasov
37
Dagmara Balogová, KSS
5 hlasov
38
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
5 hlasov
39
Jaroslav Tokár, SRÚS
5 hlasov
40
Ján Mičuda, NEKA
4 hlasov
41
Tibor Varga, SMK-MKP
4 hlasov
42
Rastislav Tomaš, KSS
4 hlasov
43
Gabriel Timko, SMS
4 hlasov
44
Andrea Sisák, NEKA
4 hlasov
45
Juraj Jevin, SaS
4 hlasov
46
Imrich Balog, KĽS
4 hlasov
47
Attila Barkó, SMK-MKP
3 hlasov
48
Juraj Brecko, KSS
3 hlasov
49
Ján Bednár, NOVA
2 hlasov
50
Jaroslav Ferenc, KĽS
2 hlasov
51
Jozef Jusko, ÚSVIT
2 hlasov
52
Slavomír Kešeľ, SRÚS
2 hlasov
53
Jaroslava Špaková, DS
2 hlasov
54
Pavol Valko, SMS
1 hlasov
55
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov

Volebná účasť

24,81
%
2017 1. kolo
7,16
%
2013 2. kolo
17,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,81%
2013 2. kolo 7,16%
2013 1. kolo 17,31%