Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
97,33%
Rudolf Bauer KDS
2,67%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
72,73%
Rudolf Bauer KDS
11,36%
Ivan Kuhn OKS
11,36%
Jozef Holečko NEKA
4,55%
Dominika Palaščáková NOVA
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gábor Mihók, SMK-MKP
33 hlasov
2
Tibor Varga, SMK-MKP
26 hlasov
3
Emil Ďurovčík, SMER - SD
20 hlasov
4
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
5
Branislav Sijka, NEKA
19 hlasov
6
Attila Barkó, SMK-MKP
18 hlasov
7
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
8
František Farkaš, SMER - SD
14 hlasov
9
Ľubica Rošková, SMER - SD
8 hlasov
10
Andrea Sisák, NEKA
5 hlasov
11
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
12
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
13
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
14
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
15
Ján Mihalečko, SMER - SD
3 hlasov
16
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
17
Gabriel Timko, SMS
2 hlasov
18
Pavol Valko, SMS
2 hlasov
19
Dagmara Balogová, KSS
2 hlasov
20
Jana Cibereová, SMER - SD
2 hlasov
21
Oliver Petrík, NEKA
2 hlasov
22
Juraj Brecko, KSS
2 hlasov
23
Ján Bednár, NOVA
2 hlasov
24
Jaroslava Špaková, DS
2 hlasov
25
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
1 hlasov
26
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
27
Juraj Jevin, SaS
1 hlasov
28
Stanislav Gaľa, SNS
1 hlasov
29
Imrich Balog, KĽS
1 hlasov
30
Jaroslav Ferenc, KĽS
1 hlasov
31
Valéria Eľková, NEKA
1 hlasov
32
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
33
Matúš Nameš, SNS
1 hlasov
34
Rastislav Olexa, NEKA
1 hlasov
35
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
36
Jaroslav Vaľo, SNS
1 hlasov
37
Vladimíra Fortunová, KSS
38
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
39
Ján Potocký, SMS
40
Milan Potocký, NEKA
41
Mária Uchnárová, SMS
42
Martin Stripai, SMS
43
Jaroslav Tokár, SRÚS
44
Rastislav Tomaš, KSS
45
Viliam Zahorčák, SMER - SD
46
Miroslav Surmánek, NOVA
47
Ján Mičuda, NEKA
48
Tomáš Bubelíny, NOVA
49
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
50
Jozef Jusko, ÚSVIT
51
Milan Kaplan, NOVA
52
Slavomír Kešeľ, SRÚS
53
Martin Magura, SMS
54
Jozef Makohus, SMER - SD
55
Slavomír Žužo, MS

Volebná účasť

46,29
%
2017 1. kolo
48,40
%
2013 2. kolo
30,57
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 46,29%
2013 2. kolo 48,40%
2013 1. kolo 30,57%