vyberte rok
Budinceokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
71.43%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
20.00%
Jaroslav Džunko NEKA
2.86%
Jarmila Tkáčová SNS
2.86%
Jozef Červenák RIS
1.43%
Štefan Surmánek ĽSNS
1.43%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO

Volebná účasť

46,29
%
2017 1. kolo
48,4
%
2013 2. kolo
30,57
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 46,29%
2013 2. kolo 48,4%
2013 1. kolo 30,57%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Varga, SMK-MKP
45 hlasov
2
Mária Bálintová, MOST - HÍD
34 hlasov
3
Peter Jakab, MOST - HÍD
33 hlasov
4
Mária Vargová, MOST - HÍD
32 hlasov
5
Ildikó Vargová, ŠKV
26 hlasov
6
Branislav Sijka, NEKA
11 hlasov
7
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
8
Oskar Szabo, SZS
6 hlasov
9
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov
10
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
11
Peter Badida, VZDOR
3 hlasov
12
Marek Švingál, ŠKV
3 hlasov
13
František Farkaš, SMER-SD
3 hlasov
14
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
15
Milan Barančík, ÚSVIT
2 hlasov
16
Dušan Goda, NEKA
2 hlasov
17
Ján Viselka, NEKA
2 hlasov
18
Michal Stričík, ŠKV
2 hlasov
19
Emil Ďurovčík, SMER-SD
2 hlasov
20
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
21
Jozef Sokologorský, SMER-SD
2 hlasov
22
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
23
Marián Nistor, ŠKV
1 hlasov
24
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
25
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
26
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
27
Stanislav Gaľa, ŠKV
1 hlasov
28
Matej Šarocký, ŠANCA
1 hlasov
29
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
30
Jaroslav Vaľo, SNS
1 hlasov
31
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
32
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
33
Ján Mihalečko, SMER-SD
1 hlasov
34
Marián Markovič, ŠKV
1 hlasov
35
Jana Cibereová, SMER-SD
1 hlasov
36
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Bohuš Jakuboc, ŠKV
1 hlasov
38
Ľudovít Adam, NEKA
1 hlasov
39
Ondrej Golas, NEKA
1 hlasov
40
Iveta Golmicová, ŠANCA
1 hlasov
41
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
42
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
1 hlasov
43
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
44
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
45
Pavol Kuchta, SMER-SD
1 hlasov
46
Peter Malík, SNS
1 hlasov
47
Valéria Eľková, NEKA
1 hlasov
48
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
49
Miroslav Šimko, SNS
50
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
51
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
52
Jozef Jambor, NAJ
53
Viliam Zahorčák, SMER-SD
54
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
55
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
56
Peter Horňák, DS
57
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
58
Erik Sibal, NEKA
59
Mikuláš Kiš, NAJ
60
Peter Sabol, SNS
61
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
62
Lukáš Pažinka, NEKA
63
Karol Pavelka, SNS
64
Radoslav Smutný, SP
65
Jozef Onda, NAJ
66
Timea Sotáková, SMER-SD
67
Marek Misár, NAJ
68
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
69
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
70
Marta Hermannová, NAJ
71
Emil Čurma, SNS
72
Viliam Brandis, NAJ
73
Peter Borza, SNS
74
Jozef Bobík, NEKA