Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
64,71%
Rudolf Bauer KDS
35,29%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
56,62%
Rudolf Bauer KDS
15,81%
Dominika Palaščáková NOVA
11,40%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,78%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
4,41%
Jaroslav Džunko NEKA
2,21%
Lukáš Sisák KSS
2,21%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,47%
Ivan Kuhn OKS
0,74%
Jozef Holečko NEKA
0,37%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vojtech Staňo, SMER - SD
263 hlasov
2
František Petro, SMER - SD
125 hlasov
3
Jozef Konkoly, SMER - SD
52 hlasov
4
Dominika Palaščáková, NOVA
48 hlasov
5
Ľubomír Šimko, SMER - SD
42 hlasov
6
Michal Rečka, SMER - SD
37 hlasov
7
Radoslav Šimko, SNS
32 hlasov
8
Anton Medvec, NEKA
28 hlasov
9
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
10
Viktor Dulina, NEKA
18 hlasov
11
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
17 hlasov
12
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
16 hlasov
13
Ján Marton, NOVA
16 hlasov
14
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
15
Marián Tóth, SaS
13 hlasov
16
Karol Dzugas, NEKA
12 hlasov
17
Ladislav Vojtko, KSS
12 hlasov
18
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
19
Viliam Bačo, NEKA
11 hlasov
20
Miloš Barcal, NEKA
11 hlasov
21
Monika Bérešová, SZS
11 hlasov
22
Božena Letková, NEKA
11 hlasov
23
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
24
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
25
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
26
Ján Mikloš, KSS
10 hlasov
27
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
10 hlasov
28
Ján Kokarda, NEKA
10 hlasov
29
Miroslav Bačenko, NEKA
9 hlasov
30
Róbert Šándor, NEKA
9 hlasov
31
Slavomír Horváth, SNS
9 hlasov
32
Peter Papáč, KSS
9 hlasov
33
Róbert Čarny, SNS
8 hlasov
34
Ivan Buchla, SNS
8 hlasov
35
Marián Kertész, PD
8 hlasov
36
Elena Majancsíková, SĽS
8 hlasov
37
Františka Kočišová, SĽS
7 hlasov
38
Ján Bačo, SĽS
7 hlasov
39
Monika Vargová, SNS
7 hlasov
40
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
41
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
42
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
6 hlasov
43
Jozef Koňa, SĽS
6 hlasov
44
Ivan Hriczko, NEKA
5 hlasov
45
Július Grulyo, NEKA
5 hlasov
46
Vladimír Popovič, SMS
5 hlasov
47
Ladislav Bartók, NEKA
5 hlasov
48
Martin Baltes, SĽS
4 hlasov
49
Ján Stanislav, SNS
4 hlasov
50
Imrich Kohút, SĽS
4 hlasov
51
Jozef Tischler, SĽS
3 hlasov
52
Peter Palaščák, SOĽ
3 hlasov
53
Alexander Bimbo, SRÚS
3 hlasov
54
Ľubica Holováčová, SĽS
3 hlasov
55
Jenő Csoltkó, NEKA
2 hlasov
56
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
57
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
58
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
59
László Iván, SMK-MKP
1 hlasov
60
Roman Horváth, SRÚS
61
László Köteles, SMK-MKP

Volebná účasť

32,43
%
2017 1. kolo
15,24
%
2013 2. kolo
33,37
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,43%
2013 2. kolo 15,24%
2013 1. kolo 33,37%