vyberte rok
Budčaokres Zvolen

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
53.93%
Marian Kotleba ĽSNS
23.15%
Igor Kašper NEKA
9.66%
Martin Juhaniak NEKA
7.19%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1.80%
Pavel Greksa NEKA
1.12%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0.67%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0.67%
Miroslav Gálik NAS
0.45%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0.45%
Alena Piovarčiová NP
0.22%
Jozef Sásik SĽSAH
0.22%
Jozef Šimko NEKA
0.22%
Milan Urbáni SMS
0.22%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

41,47
%
2017 1. kolo
28,12
%
2013 2. kolo
23,57
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 41,47%
2013 2. kolo 28,12%
2013 1. kolo 23,57%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľudmila Lysinová, SMER-SD
196 hlasov
2
Matej Snopko, NEKA
120 hlasov
3
Peter Časnocha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
89 hlasov
4
Jozef Ježík, SMER-SD
84 hlasov
5
Milan Čarnoký, NEKA
80 hlasov
6
Ján Beljak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
79 hlasov
7
Alžbeta Staníková, NEKA
77 hlasov
8
Samir Moumani, NEKA
77 hlasov
9
Peter Košík, NEKA
76 hlasov
10
Ivan Sitár, ĽS Naše Slovensko
59 hlasov
11
Róbert Olšiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56 hlasov
12
Miroslav Kusein, SMER-SD
56 hlasov
13
Marek Darmo, ĽS Naše Slovensko
51 hlasov
14
Juraj Družbacký, SMER-SD
50 hlasov
15
Jozef Bakša, NEKA
48 hlasov
16
Anna Paľovová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
17
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
46 hlasov
18
Peter Hričina, NEKA
40 hlasov
19
Simona Karhútová, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
20
Róbert Vasil, NEKA
39 hlasov
21
Ján Mikovčák, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
22
Miroslav Gálik, NaS - ns
33 hlasov
23
Slavomír Hanuska, SNS
28 hlasov
24
Miroslav Náhlik, SMER-SD
26 hlasov
25
Vladimír Sojak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
26
Viktoria Vonkomerová, HZD
20 hlasov
27
Igor Šufliarsky, SNS
19 hlasov
28
Rastislav Bobor, KSS
14 hlasov
29
Mária Michnová, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
30
Ivan Bartoš, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
11 hlasov
31
Marek Kabát, NaS - ns
11 hlasov
32
Viliam Baňák, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
33
Róbert Hraško, ŠANCA
8 hlasov
34
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
35
Ján Plesník, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
36
Oskar Hruška, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
37
Vladimír Neumann, VZDOR
5 hlasov
38
Albín Geršič, HZD
3 hlasov