Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
78,27%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
11,18%
Milan Belica NEKA
3,19%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,88%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
1,28%
Martin Kusenda NEKA
0,96%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,96%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,64%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,64%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
Renáta Kolenčíková NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
203 hlasov
2
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
167 hlasov
3
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
158 hlasov
4
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
132 hlasov
5
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
132 hlasov
6
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
116 hlasov
7
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
113 hlasov
8
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
55 hlasov
9
Jozef Jobbágy, NEKA
53 hlasov
10
Zsolt Feszty, NEKA
48 hlasov
11
István Samu, NEKA
29 hlasov
12
Péter Korpás, NEKA
26 hlasov
13
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
24 hlasov
14
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
22 hlasov
15
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
22 hlasov
16
Peter Antal, Progresívne Slovensko
21 hlasov
17
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
20 hlasov
18
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
16 hlasov
19
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
20
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
21
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
12 hlasov
22
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
23
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
24
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
25
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
26
Gyula Köles, NK/NEKA
7 hlasov
27
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
28
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
29
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
30
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
6 hlasov
31
Roman Németh, SMER - SD, SNS
5 hlasov
32
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
5 hlasov
33
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
34
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
35
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
4 hlasov
36
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
3 hlasov
37
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
3 hlasov
38
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
39
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
1 hlasov
40
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...

Volebná účasť

37,11 %

Historický vývoj

29.10. 2022 37,11 %
04.11. 2017 1. kolo 24,32 %
23.11. 2013 2. kolo 13,17 %
09.11. 2013 1. kolo 20,92 %