Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
66,92%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
33,08%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
39,05%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
29,21%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
13,97%
Karol Konárik SNS
10,48%
Ondrej Binder NEKA
2,22%
Pavel Chovanec ÚSVIT
1,59%
Emil Samko KĽS
1,27%
Jozef Sásik SĽS
0,95%
Ladislav Fízik ASV
0,63%
Jaroslav Sekerka KSS
0,63%
Andrea Jenčíková NP

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
94 hlasov
2
Karol Konárik, SNS
89 hlasov
3
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
76 hlasov
4
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
72 hlasov
5
Pavol Svetlík, SNS
71 hlasov
6
Peter Gogola, NEKA
70 hlasov
7
Jaroslav Maslen, NEKA
59 hlasov
8
Ľubomír Motyčka, NEKA
56 hlasov
9
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
55 hlasov
10
Jaroslav Kuracina, NEKA
49 hlasov
11
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
48 hlasov
12
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
48 hlasov
13
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
47 hlasov
14
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
47 hlasov
15
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
46 hlasov
16
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
37 hlasov
17
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
37 hlasov
18
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
31 hlasov
19
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
30 hlasov
20
Iveta Majerová, NEKA
24 hlasov
21
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
22
Jozef Sásik, SĽS
23 hlasov
23
Ľubomír Šesták, NEKA
21 hlasov
24
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
18 hlasov
25
Michal Rusko, NEKA
18 hlasov
26
Janka Slobodníková, SĽS
17 hlasov
27
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
17 hlasov
28
Peter Rusnák, NEKA
16 hlasov
29
Jaroslava Miklóšová, SMS
16 hlasov
30
Ivan Kostúr, KSS
16 hlasov
31
Jozef Smekal, NEKA
16 hlasov
32
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
33
Simon Barth, SMS
16 hlasov
34
Janka Slaná, NEKA
15 hlasov
35
Igor Donoval, ASV
15 hlasov
36
Milan Prašovský, SĽS
14 hlasov
37
Ján Chladný, KDS
13 hlasov
38
Martin Baník, KDS
12 hlasov
39
Teodor Bindas, SMS
12 hlasov
40
Peter Majerský, KSS
12 hlasov
41
Zdena Bienska, SĽS
11 hlasov
42
Branislav Slaný, NEKA
11 hlasov
43
Andrej Sliacky, SMS
11 hlasov
44
Juraj Remšík, SMS
11 hlasov
45
Igor Ďurana, SĽS
10 hlasov
46
Vladimír Sklenka, NEKA
10 hlasov
47
Róbert Huran, NEKA
10 hlasov
48
Miloš Horný, SMS
10 hlasov
49
Svetozár Tomič, SMS
9 hlasov
50
Vladimír Rosinský, SĽS
9 hlasov
51
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
9 hlasov
52
Lukáš Ginič, SMS
9 hlasov
53
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
9 hlasov
54
Ján Jambrich, SĽS
9 hlasov
55
Karol Jadáš, KDS
7 hlasov
56
Daniela Baranová, MOST - HÍD
7 hlasov
57
Jaroslav Sekerka, KSS
7 hlasov
58
Ľubomír Piterka, NEKA
6 hlasov
59
Dana Hríbiková, OKS
5 hlasov
60
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
61
Augustín Richtárech, OKS
3 hlasov
62
Roman Štrba, SĽS
3 hlasov

Volebná účasť

47,53
%
2017 1. kolo
23,39
%
2013 2. kolo
18,92
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 47,53%
2013 2. kolo 23,39%
2013 1. kolo 18,92%