Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
61,54%
Rudolf Bauer KDS
38,46%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
56,67%
Rudolf Bauer KDS
21,67%
Lukáš Sisák KSS
10,00%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,33%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,33%
Dominika Palaščáková NOVA
1,67%
Jaroslav Džunko NEKA
1,67%
Jozef Holečko NEKA
1,67%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Dvorový, SMER - SD
22 hlasov
2
Miroslav Tóth, SMER - SD
19 hlasov
3
Róbert Puci, SMER - SD
19 hlasov
4
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
5
Juraj Sobek, SMER - SD
14 hlasov
6
Rastislav Petrovič, SMER - SD
14 hlasov
7
Jozef Horváth, SMER - SD
12 hlasov
8
Robert Engel, NEKA
12 hlasov
9
Marián Kolesár, NEKA
12 hlasov
10
Jana Mondiková, SMER - SD
11 hlasov
11
Juliana Pašková, NEKA
10 hlasov
12
Štefan Tatranský, KSS
9 hlasov
13
Marek Čižmár, NEKA
9 hlasov
14
Štefan Duč, NEKA
9 hlasov
15
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
16
Martin Galgoczy, NEKA
8 hlasov
17
Miloš Ferko, NOVA
6 hlasov
18
Magdaléna Haburová, NEKA
6 hlasov
19
Miloš Kubica, NEKA
5 hlasov
20
Gejza Gore, NEKA
5 hlasov
21
Jaroslav Soták, NEKA
4 hlasov
22
Martin Begala, NEKA
4 hlasov
23
Tichomír Kačo, NEKA
4 hlasov
24
Terézia Kačová, NOVA
4 hlasov
25
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
26
Peter Figeľ, DS
4 hlasov
27
Jaroslav Konečný, NEKA
4 hlasov
28
Ľubomír Bulla, NEKA
3 hlasov
29
Ľubomír Princík, NEKA
3 hlasov
30
Juraj Selecký, NEKA
3 hlasov
31
Katarína Mischurová, NEKA
3 hlasov
32
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
33
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
34
František Tomko, NEKA
3 hlasov
35
Ladislav Illés, SMK-MKP
2 hlasov
36
Tibor Jánošík, NOVA
2 hlasov
37
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
38
László Farkas, SMK-MKP
2 hlasov
39
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasov
40
Ján Lukáč, SMS
2 hlasov
41
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
42
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
43
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov
44
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
45
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
46
Andrej Kocák, MS
1 hlasov
47
Edita Anthony, SaS
1 hlasov
48
Ladislav Bodnár, NEKA
1 hlasov
49
Mikuláš Balog, EDS
1 hlasov
50
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
51
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
52
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
53
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
54
Ján Tomáš, NEKA
55
Ľudovít Tóth, SĽS
56
Mária Szuperák, SMK-MKP
57
Vladimír Juroš, MS
58
Ladislav Szilágyi, SaS
59
Pavel Szijjártó, SĽS
60
Michaela Kapustníková, NOVA
61
József Kopasz, SMK-MKP
62
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
63
Zlatica Čeplíková, NEKA
64
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
65
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
66
Igor Balog, SRÚS
67
Peter Pető, NEKA

Volebná účasť

25,04
%
2017 1. kolo
9,33
%
2013 2. kolo
12,25
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,04%
2013 2. kolo 9,33%
2013 1. kolo 12,25%