Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
59,04%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
25,30%
Igor Ryban NEKA
13,25%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
1,20%
Juraj Pavlovič KSS
1,20%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Popluhár, SMER - SD
17 hlasov
2
Jaroslav Dvorský, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
3
Igor Choma, SMER - SD
14 hlasov
4
Patrik Groma, NEKA
13 hlasov
5
Ladislav Štefanec, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
6
Peter Dobeš, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
7
Štefan Zelník, SNS
11 hlasov
8
Dana Veveričíková, SNS
10 hlasov
9
Martin Barčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
10
Ľubomír Bažík, OKS, NOVA
10 hlasov
11
Juraj Marko, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
12
Robert Ficek, SMER - SD
10 hlasov
13
Monika Dimitriadu, OKS, NOVA
8 hlasov
14
Anton Štefko, SNS
8 hlasov
15
Andrej Sočuvka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
16
Michal Smolka, SNS
8 hlasov
17
Rastislav Ďuriník, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
18
Monika Kavecká, NEKA
8 hlasov
19
Jozef Juriš, NEKA
7 hlasov
20
Peter Ničík, OKS, NOVA
7 hlasov
21
Jozef Badžgoň, OKS, NOVA
7 hlasov
22
Martin Kapitulík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
23
Daniel Klačko, SNS
7 hlasov
24
Pavel Pavlásek, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
25
Peter Tarábek, SNS
6 hlasov
26
Soňa Miháliková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
27
Pavol Čorba, SMER - SD
6 hlasov
28
Slavomíra Brezovská, SMER - SD
5 hlasov
29
Jozef Štrba, SMER - SD
5 hlasov
30
Branislav Bačík, SMER - SD
5 hlasov
31
Jaroslav Pecho, SNS
5 hlasov
32
Jana Rojková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
33
Peter Vajda, NEKA
5 hlasov
34
Martin Seč, NEKA
5 hlasov
35
Jozef Machyna, SMER - SD
5 hlasov
36
Martin Babčan, NEKA
4 hlasov
37
Mariana Bohačiaková, SNS
4 hlasov
38
Milan Laurenčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
39
Jozef Papán, SMER - SD
3 hlasov
40
Marek Heinrich, NEKA
3 hlasov
41
Milan Mrázik, 99%
3 hlasov
42
Róbert Kašša, NEKA
3 hlasov
43
Vladimír Droppa, KSS
3 hlasov
44
Emil Rafaj, SNS
3 hlasov
45
Štefan Svetko, NEKA
3 hlasov
46
Andrej Filip, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
47
Milan Turčan, NEKA
3 hlasov
48
Vladimír Sadloň, SNS
3 hlasov
49
Viliam Turský, SNS
3 hlasov
50
Dušan Štadáni, NEKA
3 hlasov
51
Ján Ďuriš, NEKA
2 hlasov
52
Rudolf Michalec, SMER - SD
2 hlasov
53
Juraj Petráš, OKS, NOVA
2 hlasov
54
Marian Orieščik, KSS
2 hlasov
55
Marian Hurík, OKS, NOVA
2 hlasov
56
Ľubomír Ryant, SNS
1 hlasov
57
Boris Schubert, NEKA
1 hlasov
58
Mária Sluková, MS
1 hlasov
59
František Štefánik, KSS
1 hlasov
60
Anton Trnovec, SMER - SD
1 hlasov
61
Vladislava Uhliariková, NP
1 hlasov
62
Igor Liška, SMER - SD
1 hlasov
63
Ivan Koterba, 99%
1 hlasov
64
Roman Repa, NEKA
1 hlasov
65
Martin Hanuliak, NEKA
1 hlasov
66
Milan Gavlák, ĽS-HZDS
1 hlasov
67
Peter Hroško, PD
68
Ľubomír Sečkár, SMER - SD
69
Pavol Škorík, SĽS
70
Jaroslav Pechočiak, KSS
71
Štefan Muchy, KSS
72
Peter Miškus, EDS
73
Peter Mesároš, EDS
74
Juraj Hamaj, NEKA

Volebná účasť

32,21
%
2017 1. kolo
19,06
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,21%
2013 1. kolo 19,06%