Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
47,06%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22,06%
Dorota Bujňáková NP
10,29%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
8,82%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
4,41%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
4,41%
Anton Korba NEKA
2,94%
Štefan Straka KSS
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Daniel Antolík, SNS
52 hlasov
2
Mikuláš Komanický, SMER - SD
12 hlasov
3
Radoslav Čuha, SMER - SD
11 hlasov
4
Miroslav Benko, SMER - SD
11 hlasov
5
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
6
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
7
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
8
Michal Kaliňák, SMER - SD
9 hlasov
9
Miroslav Leško, SMER - SD
9 hlasov
10
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
11
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
12
Peter Hatalčík, SMER - SD
8 hlasov
13
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
14
Pavel Hagyari, NEKA
8 hlasov
15
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
16
Branko Benko, SMER - SD
7 hlasov
17
Miroslav Lukáč, SMER - SD
7 hlasov
18
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
19
Jozef Kičura, SMER - SD
7 hlasov
20
Emil Chlapeček, SMER - SD
7 hlasov
21
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
22
Stanislav Grega, NEKA
6 hlasov
23
Vladislav Bašista, SMER - SD
6 hlasov
24
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
25
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
26
Lukáš Priščák, SNS
5 hlasov
27
Ján Andrejko, NEKA
5 hlasov
28
Pavol Kleban, SNS
5 hlasov
29
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
5 hlasov
30
Marek Guman, NEKA
5 hlasov
31
Jiří Ballarin, NEKA
4 hlasov
32
Radoslav Bednarčik, SNS
4 hlasov
33
Jaroslav Uličný, SNS
4 hlasov
34
Vladimír Borecký, NEKA
4 hlasov
35
Peter Klein, NEKA
4 hlasov
36
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
37
Vladimír Feľbaba, NOVA
4 hlasov
38
Richard Drutarovský, NOVA
3 hlasov
39
Cyril Leško, SNS
3 hlasov
40
Jozef Kipikaša, SNS
3 hlasov
41
Marcel Jenča, SNS
3 hlasov
42
Miroslav Sopko, NOVA
3 hlasov
43
Andrej Tudor, KSS
3 hlasov
44
Anton Demeter, SNS
3 hlasov
45
Jozef Frankovský, NEKA
3 hlasov
46
Dušan Brhlík, NEKA
2 hlasov
47
Anton Klimko, NOVA
2 hlasov
48
Mária Klebanová, SNS
2 hlasov
49
Milan Cimerman, Z-SNP
2 hlasov
50
Peter Bugár, KSS
2 hlasov
51
Alica Dragulová, NOVA
2 hlasov
52
Ladislav Babuščák, NOVA
2 hlasov
53
Ivan Benko, NEKA
2 hlasov
54
Štefan Hatok, NEKA
2 hlasov
55
Radko Lapoš, NEKA
2 hlasov
56
Patrik Tomič, NEKA
2 hlasov
57
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
58
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
59
Ľubomír Vaško, NOVA
2 hlasov
60
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
61
Rudolf Voit, NEKA
2 hlasov
62
Viera Leščáková, NOVA
2 hlasov
63
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
64
Ján Dobrovič, NEKA
1 hlasov
65
Iveta Baranová, NEKA
1 hlasov
66
Radovan Bačík, NEKA
1 hlasov
67
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
68
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
69
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
70
Jozef Kakaščik, NEKA
1 hlasov
71
Ján Katica, NEKA
1 hlasov
72
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
1 hlasov
73
Radomír Kreheľ, NEKA
1 hlasov
74
Zdenko Velecký, NEKA
1 hlasov
75
Ľudovít Malaga, NEKA
1 hlasov
76
Stanislav Mathia, NOVA
1 hlasov
77
František Merkovský, 99%, PaS
1 hlasov
78
Paulína Štefaničová, NOVA
1 hlasov
79
František Janus, NEKA
1 hlasov
80
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
81
Ondrej Gubač, NEKA
1 hlasov
82
Stanislav Šváby, NOVA
83
Viera Vasiliaková, KSS
84
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
85
Matúš Murajda, NEKA
86
Andrej Buday, SaS
87
Michal Hlivjak, 99%, PaS
88
Milan Hlivjak, 99%, PaS
89
Tibor Bažo, SRÚS
90
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
91
František Balog, SRÚS
92
Ján Jacoš, 99%, PaS
93
Jozef Jakubík, 99%, PaS
94
Marián Krakovský, KSS
95
Ľuba Kráľová, NEKA
96
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
97
Igor Kreta, KSS
98
Janette Langová, NOVA
99
Viliam Sedlák, 99%, PaS
100
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
101
Pavel Mihaľák, NEKA
102
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ

Volebná účasť

30,08
%
2017 1. kolo
21,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,08%
2013 1. kolo 21,56%