Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
79,50%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
7,11%
Milan Belica NEKA
4,18%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
2,93%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,26%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,84%
Martin Kusenda NEKA
0,84%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
0,84%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,84%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,84%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,84%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
179 hlasov
2
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
165 hlasov
3
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
153 hlasov
4
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
153 hlasov
5
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
140 hlasov
6
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
118 hlasov
7
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
114 hlasov
8
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
95 hlasov
9
Jozef Jobbágy, NEKA
44 hlasov
10
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
36 hlasov
11
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
32 hlasov
12
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
30 hlasov
13
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
27 hlasov
14
Peter Antal, Progresívne Slovensko
22 hlasov
15
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
16
Zsolt Feszty, NEKA
17 hlasov
17
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
18
Gyula Köles, NK/NEKA
16 hlasov
19
István Samu, NEKA
15 hlasov
20
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
21
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
22
Péter Korpás, NEKA
11 hlasov
23
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
24
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
25
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
26
Roman Németh, SMER - SD, SNS
9 hlasov
27
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
28
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
8 hlasov
29
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
8 hlasov
30
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
31
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
7 hlasov
32
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
7 hlasov
33
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
34
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
35
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
5 hlasov
36
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
37
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
3 hlasov
38
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
39
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
40
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
1 hlasov

Volebná účasť

72,08 %

Historický vývoj

29.10. 2022 72,08 %
04.11. 2017 1. kolo 30,60 %
23.11. 2013 2. kolo 22,72 %
09.11. 2013 1. kolo 28,78 %