vyberte rok
Brestovanyokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
51.43%
Tibor Mikuš NEKA
40.18%
Márius Novák NP
4.19%
Jaroslav Cehlárik NEKA
3.31%
Konrád Rigó Most-Híd
0.88%
József Berényi SMK

Volebná účasť

21,79
%
2017 1. kolo
15,97
%
2013 2. kolo
11,6
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,79%
2013 2. kolo 15,97%
2013 1. kolo 11,6%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
130 hlasov
2
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
126 hlasov
3
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
109 hlasov
4
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
93 hlasov
5
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
90 hlasov
6
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
89 hlasov
7
Marek Neštický, NEKA
77 hlasov
8
Matej Lančarič, NEKA
76 hlasov
9
Augustín Hambálek, SMER-SD
75 hlasov
10
Ľubomír Antal, SMER-SD
74 hlasov
11
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
70 hlasov
12
Jozef Klokner, NEKA
66 hlasov
13
Marián Galbavý, NEKA
66 hlasov
14
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
65 hlasov
15
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
64 hlasov
16
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
64 hlasov
17
Bystrík Stanko, NEKA
64 hlasov
18
Marta Gubrická, SMER-SD
63 hlasov
19
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
62 hlasov
20
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
59 hlasov
21
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
58 hlasov
22
Jozef Koricina, NEKA
56 hlasov
23
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
56 hlasov
24
Jaroslav Cehlárik, NEKA
55 hlasov
25
Štefan Krištofík, SMER-SD
54 hlasov
26
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
53 hlasov
27
Šimon Štefunko, NEKA
51 hlasov
28
Iveta Bakičová, NEKA
51 hlasov
29
Peter Chmela, NEKA
50 hlasov
30
Tibor Pekarčík, NEKA
49 hlasov
31
Peter Sloboda, NEKA
47 hlasov
32
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
33
Martin Uhlík, NEKA
43 hlasov
34
Vladimír Púčik, SMER-SD
41 hlasov
35
Július Zemko, SMER-SD
41 hlasov
36
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
37
Karol Zachar, SMER-SD
39 hlasov
38
Peter Haščík, NEKA
35 hlasov
39
Valburga Lobotková, SMER-SD
35 hlasov
40
Pavol Gabriška, DOST
30 hlasov
41
Juraj Novota, NEKA
30 hlasov
42
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
23 hlasov
43
Norbert Halász, NEKA
23 hlasov
44
Marcel Behro, NEKA
22 hlasov
45
Zuzana Frišová, DOST
20 hlasov
46
Jaroslav Jánoš, NEKA
20 hlasov
47
Jakub Mišek, NEKA
19 hlasov
48
Norbert Pavlovič, KSS
19 hlasov
49
Jozef Pobiecký, NEKA
18 hlasov
50
Viera Gbelcová, SNS
17 hlasov
51
Elena Kátlovská, NEKA
17 hlasov
52
Vladimír Kozmál, SNS
17 hlasov
53
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
17 hlasov
54
Anna Šimončičová, SNS
16 hlasov
55
Juraj Janček, DOMA DOBRE
15 hlasov
56
Peter Sita, NEKA
14 hlasov
57
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
58
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
13 hlasov
59
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
13 hlasov
60
Peter Bartovič, MOST - HÍD
12 hlasov
61
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
62
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
63
Martin Ostrovský, SNS
10 hlasov
64
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
8 hlasov
65
Rudolf Šulek, NAJ
7 hlasov
66
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
67
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
2 hlasov
68
Marián Semáč, NAJ
2 hlasov
69
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
2 hlasov