Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
57,01%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
31,78%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
2,80%
Dorota Bujňáková NP
1,87%
Štefan Straka KSS
1,87%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,87%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,87%
Anton Korba NEKA
0,93%
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivan Hopta, ÚSVIT
39 hlasov
2
Jozef Kičura, SMER - SD
33 hlasov
3
Štefan Hatok, NEKA
32 hlasov
4
Mikuláš Komanický, SMER - SD
28 hlasov
5
Ján Ferko, SMER - SD
28 hlasov
6
Radoslav Čuha, SMER - SD
27 hlasov
7
Cyril Hirjak, NEKA
25 hlasov
8
Michal Kaliňák, SMER - SD
25 hlasov
9
František Janus, NEKA
23 hlasov
10
Vladislav Bašista, SMER - SD
22 hlasov
11
Miroslav Leško, SMER - SD
21 hlasov
12
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20 hlasov
13
Jozef Fedorko, SMER - SD
20 hlasov
14
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20 hlasov
15
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
16
František Bazar, SNS
15 hlasov
17
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
18
Ľuboslava Hofericová, NEKA
14 hlasov
19
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
20
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
21
Peter Klein, NEKA
13 hlasov
22
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
23
Štefan Ladičkovský, NEKA
13 hlasov
24
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
13 hlasov
25
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
13 hlasov
26
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
12 hlasov
27
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
28
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
29
Marián Feigl, ÚSVIT
12 hlasov
30
Andrej Semanco, NEKA
11 hlasov
31
Tibor Focko, SMER - SD
11 hlasov
32
Miroslav Lukáč, SMER - SD
11 hlasov
33
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
34
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
35
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
36
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
37
Zdenko Velecký, NEKA
10 hlasov
38
Peter Hatalčík, SMER - SD
10 hlasov
39
Miroslav Benko, SMER - SD
10 hlasov
40
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
9 hlasov
41
Pavel Hagyari, NEKA
9 hlasov
42
Jiří Ballarin, NEKA
9 hlasov
43
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
44
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
45
Martina Adameková, NOVA
8 hlasov
46
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
47
Janette Langová, NOVA
8 hlasov
48
Zdenek Novák, 99%, PaS
8 hlasov
49
Vladimír Sivý, SMS
8 hlasov
50
Richard Drutarovský, NOVA
7 hlasov
51
Miroslav Sopko, NOVA
7 hlasov
52
Michal Druga, SMER - SD
7 hlasov
53
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
54
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
7 hlasov
55
Marek Guman, NEKA
7 hlasov
56
Emil Chlapeček, SMER - SD
7 hlasov
57
Anna Sotaková, KSS
6 hlasov
58
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
6 hlasov
59
Paulína Štefaničová, NOVA
6 hlasov
60
Ľubomír Vaško, NOVA
5 hlasov
61
Vladimír Feľbaba, NOVA
5 hlasov
62
Branko Benko, SMER - SD
5 hlasov
63
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
5 hlasov
64
Ladislav Babuščák, NOVA
5 hlasov
65
Monika Petrušková, ÚSVIT
5 hlasov
66
Ján Andrejko, NEKA
4 hlasov
67
Stanislav Mathia, NOVA
4 hlasov
68
Pavel Mihaľák, NEKA
4 hlasov
69
Jaroslav Uličný, SNS
4 hlasov
70
František Merkovský, 99%, PaS
4 hlasov
71
Peter Bugár, KSS
4 hlasov
72
Iveta Mičáková, ÚSVIT
4 hlasov
73
Peter Beták, NOVA
4 hlasov
74
Mária Klebanová, SNS
4 hlasov
75
Jozef Kakaščik, NEKA
4 hlasov
76
Viera Leščáková, NOVA
4 hlasov
77
Cyril Leško, SNS
4 hlasov
78
Veronika Kocková, 99%, PaS
4 hlasov
79
Daniel Antolík, SNS
3 hlasov
80
Simona Galliková, Z-SNP
3 hlasov
81
Martin Hoľko, NOVA
3 hlasov
82
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
83
Marián Vojtko, SNS
3 hlasov
84
Anton Demeter, SNS
3 hlasov
85
Jozef Bajkó, Z-SNP
3 hlasov
86
Marcel Jenča, SNS
3 hlasov
87
Stanislav Šváby, NOVA
3 hlasov
88
Stanislav Grega, NEKA
3 hlasov
89
Radomír Kreheľ, NEKA
3 hlasov
90
Jozef Frankovský, NEKA
3 hlasov
91
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
92
Iveta Lesáková, Z-SNP
2 hlasov
93
Alica Dragulová, NOVA
2 hlasov
94
Peter Kulan, NOVA
2 hlasov
95
Matúš Karas, KSS
2 hlasov
96
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
97
Radko Lapoš, NEKA
2 hlasov
98
Milan Grundza, 99%, PaS
2 hlasov
99
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
2 hlasov
100
Anton Klimko, NOVA
2 hlasov
101
Ľubomír Kurej, SRÚS
2 hlasov
102
Ján Jacoš, 99%, PaS
2 hlasov
103
Andrej Tudor, KSS
2 hlasov
104
Radoslav Bednarčik, SNS
2 hlasov
105
Vladimír Borecký, NEKA
2 hlasov
106
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
107
Milan Hlivjak, 99%, PaS
1 hlasov
108
Viera Vasiliaková, KSS
1 hlasov
109
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
110
Viliam Sedlák, 99%, PaS
1 hlasov
111
Lukáš Priščák, SNS
1 hlasov
112
Matúš Murajda, NEKA
1 hlasov
113
Ján Dobrovič, NEKA
1 hlasov
114
Ľudovít Malaga, NEKA
1 hlasov
115
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
116
Ľuba Kráľová, NEKA
1 hlasov
117
Ondrej Gubač, NEKA
1 hlasov
118
Pavol Kleban, SNS
1 hlasov
119
Jozef Kipikaša, SNS
1 hlasov
120
Ján Katica, NEKA
1 hlasov
121
Michal Hlivjak, 99%, PaS
1 hlasov
122
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
123
Marián Paško, ÚSVIT
1 hlasov
124
Marek Juro, SaS
1 hlasov
125
Milan Čička, SNS
1 hlasov
126
Marián Krakovský, KSS
1 hlasov
127
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
128
Iveta Baranová, NEKA
1 hlasov
129
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
1 hlasov
130
Rudolf Voit, NEKA
1 hlasov
131
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
132
Jozef Jakubík, 99%, PaS
133
Milan Cimerman, Z-SNP
134
Dušan Brhlík, NEKA
135
Patrik Tomič, NEKA
136
Ivan Benko, NEKA
137
Tibor Bažo, SRÚS
138
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
139
Andrej Buday, SaS
140
František Balog, SRÚS
141
Radovan Bačík, NEKA
142
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
143
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
144
Igor Kreta, KSS

Volebná účasť

33,42
%
2017 1. kolo
29,97
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,42%
2013 1. kolo 29,97%