Kandidáti na predsedu VÚC

Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
32,82%
Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
30,50%
Milan Mazurek REPUBLIKA
15,83%
Patrícia Reváková NK/NEKA
5,02%
Michal Biganič NEKA
4,25%
Filip Kuffa ŽIVOT
4,25%
Ján Bync NEKA
3,47%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
1,54%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
1,54%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
0,77%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Vaľová, Hlas - sociálna demokracia,...
67 hlasov
2
Luciána Hoptová, ÚSVIT
65 hlasov
3
Michal Babin, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
53 hlasov
4
Alena Židová, Skúsme to inak
45 hlasov
5
Lucia Sukeľová, NEKA
41 hlasov
6
Martin Meričko, NEKA
36 hlasov
7
Ondrej Mudry, Hlas - sociálna demokracia,...
34 hlasov
8
Ladislav Andrejco, REPUBLIKA
34 hlasov
9
Tomáš Šudík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
32 hlasov
10
Peter Pipák, NEKA
31 hlasov
11
Silvia Cukrovaná, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
30 hlasov
12
Martin Lichman, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
29 hlasov
13
Jozef Fedorko, Hlas - sociálna demokracia,...
28 hlasov
14
Simona Čerevková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
26 hlasov
15
Ľuboš Karas, NEKA
24 hlasov
16
Peter Demjan, REPUBLIKA
24 hlasov
17
Pavol Lopanič, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
18
Anna Sotaková, KSS
21 hlasov
19
Michal Druga, SOM Slovensko
20 hlasov
20
Daniel Gavulič, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
21
Igor Savko, NEKA
19 hlasov
22
Peter Kulan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
18 hlasov
23
Ondrej Babjarčík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
18 hlasov
24
Danka Pavlíková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
25
Monika Hamaďaková, NEKA
17 hlasov
26
Igor Labun, NEKA
16 hlasov
27
Peter Bazár, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
28
Emília Valková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
15 hlasov
29
Marián Vojtko, SNS
14 hlasov
30
Zdenko Ščepanik, NEKA
14 hlasov
31
Jozef Oľha, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
12 hlasov
32
Ľubomír Beca, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
12 hlasov
33
Jozef Gnip, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
34
Andrej Semanco, SOM Slovensko
10 hlasov
35
Branislav Karcaba, REPUBLIKA
10 hlasov
36
Anna Tokošová, KSS
10 hlasov
37
Erich Serbin, REPUBLIKA
8 hlasov
38
Marek Horvát, Slovenský PATRIOT
8 hlasov
39
Jozef Barlík, Socialisti.sk
7 hlasov
40
Peter Kudráč, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
41
Martin Tongeľ, ŽIVOT
6 hlasov
42
Peter Vasko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
43
Monika Delejová, Hnutie ONÁS
4 hlasov
44
Renáta Velichová, ŽIVOT
3 hlasov
45
Jozef Stebnický, ŽIVOT
3 hlasov
46
Jozef Sojka, KSS
3 hlasov
47
Jakub Macik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
48
Michal Ufnár, NK/NEKA
3 hlasov
49
Dana Miháliková, NK/NEKA
2 hlasov
50
Zoltán Kašo, SOLIDARITA - Hnutie...
1 hlasov

Volebná účasť

59,79 %

Historický vývoj

29.10. 2022 59,79 %
04.11. 2017 1. kolo 26,72 %