Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
65,91%
Rudolf Bauer KDS
34,09%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
61,11%
Rudolf Bauer KDS
19,44%
Dominika Palaščáková NOVA
4,17%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
4,17%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,17%
Jaroslav Džunko NEKA
2,78%
Jozef Holečko NEKA
2,78%
Ivan Kuhn OKS
1,39%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Lukáš Sisák KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Selecký, NEKA
38 hlasov
2
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
3
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
4
Róbert Puci, SMER - SD
21 hlasov
5
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
6
Juraj Sobek, SMER - SD
19 hlasov
7
Jana Mondiková, SMER - SD
17 hlasov
8
Marek Čižmár, NEKA
16 hlasov
9
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
10
Štefan Duč, NEKA
15 hlasov
11
Vladimír Dvorový, SMER - SD
13 hlasov
12
Marián Kolesár, NEKA
13 hlasov
13
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
14
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
15
József Kopasz, SMK-MKP
11 hlasov
16
Gejza Gore, NEKA
10 hlasov
17
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
18
Rastislav Petrovič, SMER - SD
9 hlasov
19
František Tomko, NEKA
8 hlasov
20
Vladimír Juroš, MS
7 hlasov
21
Miroslav Tóth, SMER - SD
7 hlasov
22
Robert Engel, NEKA
6 hlasov
23
Ladislav Bodnár, NEKA
6 hlasov
24
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
25
Tichomír Kačo, NEKA
5 hlasov
26
Ladislav Illés, SMK-MKP
5 hlasov
27
Zlatica Čeplíková, NEKA
5 hlasov
28
Jozef Horváth, SMER - SD
5 hlasov
29
Juliana Pašková, NEKA
5 hlasov
30
Ľubomír Princík, NEKA
5 hlasov
31
Jaroslav Konečný, NEKA
5 hlasov
32
Martin Begala, NEKA
5 hlasov
33
Jaroslav Soták, NEKA
5 hlasov
34
Peter Figeľ, DS
4 hlasov
35
Ľubomír Bulla, NEKA
4 hlasov
36
Terézia Kačová, NOVA
4 hlasov
37
Csaba Furik, SMK-MKP
4 hlasov
38
Mária Szuperák, SMK-MKP
4 hlasov
39
Igor Balog, SRÚS
3 hlasov
40
Edita Anthony, SaS
3 hlasov
41
Katarína Mischurová, NEKA
3 hlasov
42
Štefan Tatranský, KSS
3 hlasov
43
Mikuláš Balog, EDS
2 hlasov
44
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
45
Miloš Kubica, NEKA
2 hlasov
46
Ľudovít Tóth, SĽS
2 hlasov
47
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
48
Peter Pető, NEKA
1 hlasov
49
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
50
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
1 hlasov
51
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
52
Magdaléna Haburová, NEKA
1 hlasov
53
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
54
László Farkas, SMK-MKP
1 hlasov
55
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
56
Ján Tomáš, NEKA
1 hlasov
57
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
58
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
59
Michaela Kapustníková, NOVA
1 hlasov
60
Andrej Kocák, MS
1 hlasov
61
Miloš Ferko, NOVA
62
Iveta Kohanová, NEKA
63
Matúš Hada, KĽS
64
Tibor Jánošík, NOVA
65
Ján Lukáč, SMS
66
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
67
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

25,15
%
2017 1. kolo
9,76
%
2013 2. kolo
16,77
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,15%
2013 2. kolo 9,76%
2013 1. kolo 16,77%