Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Pavol Frešo MOST - HÍD, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
81,56%
Monika Flašíková - Beňová SMER - SD
18,44%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Pavol Frešo KDH, MOST - HÍD, SaS, SMK-MKP, OKS,...
57,69%
Monika Flašíková - Beňová SMER - SD
16,67%
Daniel Krajcer NOVA
13,94%
Oskar Dobrovodský NaS - ns
4,33%
Gabriel Karácsony PD
3,04%
Jaroslav Paška SNS
1,44%
Rastislav Blaško NEKA
0,96%
Zdenka Beňová ĽS Naše Slovensko
0,80%
Anton Čulen MS
0,64%
Karol Ondriáš KSS
0,48%
Roman Ruhig NP
Peter Marček SOSKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Šebej, KDH, MOST - HÍD, SaS,...
247 hlasov
2
Gabriela Ferenčáková, KDH, MOST - HÍD, SaS,...
237 hlasov
3
Ladislav Snopko, KDH, MOST - HÍD, SaS,...
218 hlasov
4
Eduard Demel, KDH, MOST - HÍD, SaS,...
160 hlasov
5
Peter Mach, KDH, MOST - HÍD, SaS,...
154 hlasov
6
Tatiana Mikušová, KDH, MOST - HÍD, SaS,...
152 hlasov
7
Ján Karman, KDH, MOST - HÍD, SaS,...
152 hlasov
8
Peter Hochschorner, Zmena zdola, DÚ
143 hlasov
9
Martin Jóna, KDH, MOST - HÍD, SaS,...
137 hlasov
10
Marián Greksa, NOVA
131 hlasov
11
Róbert Kalmár, SDĽ
119 hlasov
12
Ľudmila Farkašovská, SMER - SD
97 hlasov
13
Martin Miškov, NOVA
75 hlasov
14
Elena Pätoprstá, Zmena zdola, DÚ
69 hlasov
15
Ľubica Rybárska, NOVA
66 hlasov
16
Richard Rikkon, SMS
61 hlasov
17
Iveta Plšeková, NEKA
61 hlasov
18
Ján Hrčka, NEKA
57 hlasov
19
Henrich Haščák, NOVA
54 hlasov
20
Mária Fratričová, NOVA
54 hlasov
21
Ivana Antošová, SMER - SD
52 hlasov
22
Ľubica Janegová, NOVA
46 hlasov
23
Karol Fajnor, SDĽ
44 hlasov
24
Jozef Krajča, SMER - SD
41 hlasov
25
Roman Masár, SMER - SD
39 hlasov
26
Daniela Lengyelová, SMER - SD
36 hlasov
27
Andrea Bratislavská, SMER - SD
35 hlasov
28
Daniel Moško, NOVA
34 hlasov
29
Vladimír Kesegh, SMER - SD
30 hlasov
30
Tomáš Žiak, SMS
28 hlasov
31
Ľuboš Homola, Zmena zdola, DÚ
28 hlasov
32
Jozef Vydra, Zmena zdola, DÚ
27 hlasov
33
Miloš Gloznek, NEKA
27 hlasov
34
Eva Krnáčová, Zmena zdola, DÚ
26 hlasov
35
Anton Čulen, MS
25 hlasov
36
Peter Podolay, SMER - SD
25 hlasov
37
Alena Chudíková, Zmena zdola, DÚ
25 hlasov
38
Ivan Lučanič, KDS
25 hlasov
39
Beata Novomeská, NEKA
25 hlasov
40
Viliam Ovsepian, NOVA
17 hlasov
41
Zdenka Beňová, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
42
Andrej Turzo, SNS
14 hlasov
43
Pavel Vlček, SOSKA
13 hlasov
44
Július Hauser, NaS - ns
12 hlasov
45
Mária Javoreková, NP
12 hlasov
46
Jana Tanglmayerová, PD
11 hlasov
47
Miriam Benešová, SDĽ
11 hlasov
48
Eva Gašparíková, NaS - ns
11 hlasov
49
Peter Senko, NP
10 hlasov
50
Marián Chmelár, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
51
Jana Lachkovičová, PD
9 hlasov
52
Vladimír Kopča, SDĽ
9 hlasov
53
Ján Kordoš, SNS
9 hlasov
54
Ivan Lulják, KSS
8 hlasov
55
Darina Jurčacková, SMS
8 hlasov
56
Miloš Černák, SNS
8 hlasov
57
Peter Marček, SOSKA
8 hlasov
58
Ján Gréner, SNS
8 hlasov
59
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
60
Stanislav Čižmárik, NÁŠ KRAJ
7 hlasov
61
Dominika Marošiová, NP
6 hlasov
62
Marek Máchal, MS
6 hlasov
63
Tibor Gódány, NP
6 hlasov
64
František Tanko, SRÚS
6 hlasov
65
Peter Hopjak, NP
5 hlasov
66
Ján Havlík, NP
5 hlasov
67
Ľubor Čuda, NÁŠ KRAJ
3 hlasov

Volebná účasť

34,22
%
2017 1. kolo
18,85
%
2013 2. kolo
22,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,22%
2013 2. kolo 18,85%
2013 1. kolo 22,56%