vyberte rok
Bratislava - Rusovceokres Bratislava V

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Droba ZZ, OKS, SMK, NOVA, OĽaNO, SaS
24.89%
Rudolf Kusý NEKA
16.32%
Milan Ftáčnik NEKA
13.80%
Jozef Uhler NEKA
13.53%
Daniel Krajcer SZ, Skok, Most-Híd
9.56%
Ján Mrva NEKA
9.47%
Pavol Frešo NEKA
8.12%
Ľubomír Huďo NEKA
2.16%
Natália Hanulíková SZS
0.54%
Jozef Danko NEKA
0.36%
Martin Jakubec NEKA
0.36%
Marián Leinerovič NP
0.36%
Rastislav Blaško (odstúpil) NEKA
0.09%
Ľubomír Kolárik SZaSZO
0.09%
Milan Lopašovský SMS
0.09%
Lukáš Parízek SNS
0.09%
Jalal Suleiman KSS
0.09%
Andrej Trnovec SĽSAH
0.09%

Volebná účasť

34,22
%
2017 1. kolo
18,85
%
2013 2. kolo
22,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,22%
2013 2. kolo 18,85%
2013 1. kolo 22,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Uhler, NEKA
442 hlasov
2
Peter Hochschorner, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
381 hlasov
3
Elena Pätoprstá, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
334 hlasov
4
Gabriela Ferenčáková, NF
303 hlasov
5
Lýdia Ovečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
274 hlasov
6
Vladimír Dolinay, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
256 hlasov
7
Pavel Škodler, NF
237 hlasov
8
Roman Kollár, SZS
234 hlasov
9
Ľudmila Farkašovská, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
191 hlasov
10
František Valášek, NP
187 hlasov
11
Lenka Jakubčová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
177 hlasov
12
Tatiana Mikušová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
170 hlasov
13
František Šebej, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
164 hlasov
14
Miroslav Dragun, NEKA
162 hlasov
15
Marian Greksa, NEKA
162 hlasov
16
Ladislav Snopko, NF
153 hlasov
17
Ján Karman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
152 hlasov
18
Peter Mach, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
138 hlasov
19
Martin Štuk, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
137 hlasov
20
Jana Hrehorová, NEKA
135 hlasov
21
Vladimír Bajan, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
131 hlasov
22
Miroslav Lažo, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
127 hlasov
23
Michal Borguľa, NP
124 hlasov
24
Pavel Chvojka, NEKA
101 hlasov
25
Iveta Plšeková, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
98 hlasov
26
Ivana Antošová, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
92 hlasov
27
Michal Radosa, NEKA
79 hlasov
28
Michal Vicáň, SME RODINA - Boris Kollár
76 hlasov
29
Martin Jóna, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
70 hlasov
30
Stela Kiššová, MLADÁ BRATISLAVA
70 hlasov
31
Ján Bučan, NEKA
68 hlasov
32
Ernest Huska, NF
63 hlasov
33
Libuša Kollárová, NEKA
59 hlasov
34
Beata Novomeská, NEKA
59 hlasov
35
Eduard Demel, NEKA
58 hlasov
36
Juraj Kríž, MLADÁ BRATISLAVA
56 hlasov
37
Maroš Krajči, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
46 hlasov
38
Jarmila Vidová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
45 hlasov
39
Milan Dvorský, Demokrati Slovenska
41 hlasov
40
Anton Čulen, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
41
Rudolf Daniš, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
42
Marian Chmelár, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
43
Nina Uherčíková, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
44
Michal Sopko, NP
30 hlasov
45
Jozef Valo, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
46
Oľga Paučová, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
47
Augustín Arnold, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
24 hlasov
48
Patrik Škrášek, SME RODINA - Boris Kollár
23 hlasov
49
Juraj Galbavý, Slovenská ľudová strana (SĽS)
22 hlasov
50
Ivan Nemček, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
51
Mária Hofferová, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
52
Ladislav Nedelka, VZDOR
19 hlasov
53
Milan Valko, NP
17 hlasov
54
Michal Babiar, SNS
15 hlasov
55
Dušan Kosík, NP
15 hlasov
56
Denisa Krásna, SNS
15 hlasov
57
Štefan Rehák, SNS
14 hlasov
58
Ladislav Setnický, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov
59
Miloš Černák, SNS
8 hlasov
60
Veronika Patrovičová, NP
8 hlasov
61
Štefan Škrabák, KSS
8 hlasov
62
Anton Gábor, NP
7 hlasov
63
Juliana Kozáková, NAJ
4 hlasov
64
Miroslav Kučera, NP
4 hlasov