Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Droba ZZ, OKS, SMK, NOVA, OĽaNO, SaS
21,47%
Milan Ftáčnik NEKA
20,22%
Rudolf Kusý NEKA
18,76%
Ján Mrva NEKA
14,14%
Pavol Frešo NEKA
8,80%
Daniel Krajcer SZ, Skok, Most-Híd
7,17%
Ľubomír Huďo NEKA
4,09%
Jozef Uhler NEKA
2,53%
Natália Hanulíková SZS
0,76%
Martin Jakubec NEKA
0,44%
Jalal Suleiman KSS
0,37%
Jozef Danko NEKA
0,25%
Lukáš Parízek SNS
0,24%
Andrej Trnovec SĽSAH
0,23%
Rastislav Blaško (odstúpil) NEKA
0,20%
Marián Leinerovič NP
0,13%
Ľubomír Kolárik SZaSZO
0,09%
Milan Lopašovský SMS
0,09%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Elena Pätoprstá, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 065 hlasov
2
Peter Hochschorner, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 899 hlasov
3
Lýdia Ovečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 011 hlasov
4
Vladimír Dolinay, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 313 hlasov
5
Vladimír Bajan, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
5 613 hlasov
6
Marian Greksa, NEKA
5 574 hlasov
7
Ján Karman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 327 hlasov
8
Jana Hrehorová, NEKA
5 297 hlasov
9
Ľudmila Farkašovská, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
5 163 hlasov
10
Lenka Jakubčová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 155 hlasov
11
Juraj Kríž, MLADÁ BRATISLAVA
5 106 hlasov
12
Tatiana Mikušová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 047 hlasov
13
Miroslav Dragun, NEKA
4 872 hlasov
14
Ján Bučan, NEKA
4 581 hlasov
15
Jozef Uhler, NEKA
4 338 hlasov
16
Peter Mach, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 047 hlasov
17
Martin Štuk, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 819 hlasov
18
František Šebej, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
3 770 hlasov
19
Ladislav Snopko, NF
3 760 hlasov
20
Pavel Chvojka, NEKA
3 743 hlasov
21
Michal Vicáň, SME RODINA - Boris Kollár
3 653 hlasov
22
Miroslav Lažo, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
3 635 hlasov
23
Ivana Antošová, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
3 577 hlasov
24
Eduard Demel, NEKA
3 511 hlasov
25
Iveta Plšeková, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
3 498 hlasov
26
Stela Kiššová, MLADÁ BRATISLAVA
2 983 hlasov
27
Libuša Kollárová, NEKA
2 946 hlasov
28
Michal Radosa, NEKA
2 896 hlasov
29
Ernest Huska, NF
2 550 hlasov
30
Martin Jóna, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
2 511 hlasov
31
Beata Novomeská, NEKA
2 054 hlasov
32
Marian Chmelár, ĽS Naše Slovensko
1 903 hlasov
33
Anton Čulen, ĽS Naše Slovensko
1 895 hlasov
34
Nina Uherčíková, ĽS Naše Slovensko
1 720 hlasov
35
Roman Kollár, SZS
1 689 hlasov
36
Jarmila Vidová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 659 hlasov
37
Maroš Krajči, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
1 594 hlasov
38
Gabriela Ferenčáková, NF
1 530 hlasov
39
Jozef Valo, ĽS Naše Slovensko
1 519 hlasov
40
Rudolf Daniš, ĽS Naše Slovensko
1 481 hlasov
41
Oľga Paučová, ĽS Naše Slovensko
1 472 hlasov
42
Milan Dvorský, Demokrati Slovenska
1 446 hlasov
43
Ladislav Nedelka, VZDOR
1 370 hlasov
44
Ivan Nemček, ĽS Naše Slovensko
1 364 hlasov
45
Augustín Arnold, SKOK - ELD, STAROSTOVIA A...
1 359 hlasov
46
Mária Hofferová, ĽS Naše Slovensko
1 351 hlasov
47
Michal Borguľa, NP
1 125 hlasov
48
Juraj Galbavý, Slovenská ľudová strana (SĽS)
971 hlasov
49
Denisa Krásna, SNS
967 hlasov
50
Štefan Rehák, SNS
906 hlasov
51
Patrik Škrášek, SME RODINA - Boris Kollár
885 hlasov
52
Miloš Černák, SNS
800 hlasov
53
Michal Babiar, SNS
759 hlasov
54
Pavel Škodler, NF
715 hlasov
55
Milan Valko, NP
685 hlasov
56
Michal Sopko, NP
652 hlasov
57
Štefan Škrabák, KSS
550 hlasov
58
František Valášek, NP
523 hlasov
59
Dušan Kosík, NP
435 hlasov
60
Anton Gábor, NP
408 hlasov
61
Veronika Patrovičová, NP
388 hlasov
62
Ladislav Setnický, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
382 hlasov
63
Juliana Kozáková, NAJ
288 hlasov
64
Miroslav Kučera, NP
254 hlasov

Volebná účasť

29,11
%
2017 1. kolo
15,94
%
2013 2. kolo
18,40
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,11%
2013 2. kolo 15,94%
2013 1. kolo 18,40%