Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Pavol Frešo MOST - HÍD, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
83,38%
Monika Flašíková - Beňová SMER - SD
16,62%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Pavol Frešo KDH, MOST - HÍD, SaS, SMK-MKP, OKS,...
58,87%
Monika Flašíková - Beňová SMER - SD
15,76%
Daniel Krajcer NOVA
14,04%
Gabriel Karácsony PD
3,20%
Oskar Dobrovodský NaS - ns
2,96%
Jaroslav Paška SNS
1,97%
Peter Marček SOSKA
1,23%
Zdenka Beňová ĽS Naše Slovensko
0,99%
Roman Ruhig NP
0,74%
Rastislav Blaško NEKA
0,25%
Anton Čulen MS
Karol Ondriáš KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gabriela Ferenčáková, KDH, MOST - HÍD, SaS,...
165 hlasov
2
František Šebej, KDH, MOST - HÍD, SaS,...
148 hlasov
3
Ladislav Snopko, KDH, MOST - HÍD, SaS,...
139 hlasov
4
Eduard Demel, KDH, MOST - HÍD, SaS,...
103 hlasov
5
Tatiana Mikušová, KDH, MOST - HÍD, SaS,...
93 hlasov
6
Marián Greksa, NOVA
87 hlasov
7
Ján Karman, KDH, MOST - HÍD, SaS,...
82 hlasov
8
Peter Mach, KDH, MOST - HÍD, SaS,...
77 hlasov
9
Martin Jóna, KDH, MOST - HÍD, SaS,...
69 hlasov
10
Martin Miškov, NOVA
60 hlasov
11
Peter Hochschorner, Zmena zdola, DÚ
57 hlasov
12
Ľudmila Farkašovská, SMER - SD
50 hlasov
13
Iveta Plšeková, NEKA
49 hlasov
14
Ivana Antošová, SMER - SD
45 hlasov
15
Ľubica Rybárska, NOVA
41 hlasov
16
Tomáš Žiak, SMS
40 hlasov
17
Mária Fratričová, NOVA
40 hlasov
18
Elena Pätoprstá, Zmena zdola, DÚ
37 hlasov
19
Daniel Moško, NOVA
36 hlasov
20
Andrea Bratislavská, SMER - SD
35 hlasov
21
Henrich Haščák, NOVA
35 hlasov
22
Ľubica Janegová, NOVA
35 hlasov
23
Ján Hrčka, NEKA
31 hlasov
24
Daniela Lengyelová, SMER - SD
31 hlasov
25
Roman Masár, SMER - SD
31 hlasov
26
Jozef Krajča, SMER - SD
30 hlasov
27
Richard Rikkon, SMS
28 hlasov
28
Vladimír Kesegh, SMER - SD
25 hlasov
29
Peter Podolay, SMER - SD
24 hlasov
30
Mária Javoreková, NP
23 hlasov
31
Anton Čulen, MS
21 hlasov
32
Alena Chudíková, Zmena zdola, DÚ
17 hlasov
33
Viliam Ovsepian, NOVA
17 hlasov
34
Karol Fajnor, SDĽ
16 hlasov
35
Ivan Lučanič, KDS
15 hlasov
36
Ľuboš Homola, Zmena zdola, DÚ
14 hlasov
37
Beata Novomeská, NEKA
13 hlasov
38
Zdenka Beňová, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
39
Eva Gašparíková, NaS - ns
12 hlasov
40
Róbert Kalmár, SDĽ
12 hlasov
41
Eva Krnáčová, Zmena zdola, DÚ
11 hlasov
42
Jozef Vydra, Zmena zdola, DÚ
11 hlasov
43
Peter Marček, SOSKA
10 hlasov
44
Miloš Gloznek, NEKA
10 hlasov
45
Miriam Benešová, SDĽ
10 hlasov
46
Pavel Vlček, SOSKA
10 hlasov
47
Dominika Marošiová, NP
8 hlasov
48
Jana Lachkovičová, PD
8 hlasov
49
Jana Tanglmayerová, PD
7 hlasov
50
Miloš Černák, SNS
7 hlasov
51
Tibor Gódány, NP
7 hlasov
52
Július Hauser, NaS - ns
7 hlasov
53
Marián Chmelár, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
54
Vladimír Kopča, SDĽ
7 hlasov
55
Ivan Lulják, KSS
6 hlasov
56
Peter Hopjak, NP
6 hlasov
57
Darina Jurčacková, SMS
6 hlasov
58
Peter Senko, NP
6 hlasov
59
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
60
Ján Kordoš, SNS
6 hlasov
61
Andrej Turzo, SNS
6 hlasov
62
Marek Máchal, MS
4 hlasov
63
Ján Gréner, SNS
4 hlasov
64
Stanislav Čižmárik, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
65
Ján Havlík, NP
2 hlasov
66
Ľubor Čuda, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
67
František Tanko, SRÚS
1 hlasov

Volebná účasť

50,44
%
2017 1. kolo
25,44
%
2013 2. kolo
28,05
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 50,44%
2013 2. kolo 25,44%
2013 1. kolo 28,05%