Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
62,37%
Milan Belica NEKA
16,13%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
8,60%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6,45%
Martin Kusenda NEKA
2,51%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,43%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,43%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,36%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,36%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,36%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
157 hlasov
2
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
138 hlasov
3
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
58 hlasov
4
Otokar Klein, NEKA
57 hlasov
5
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
54 hlasov
6
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
40 hlasov
7
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
39 hlasov
8
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
9
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
30 hlasov
10
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
30 hlasov
11
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
12
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
13
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
24 hlasov
14
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
23 hlasov
15
Judita Laššáková, NEKA
22 hlasov
16
Marek Šimunek, NEKA
21 hlasov
17
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
18
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
19 hlasov
19
Gabriel Katona, NEKA
18 hlasov
20
Miloš Rybár, NEKA
16 hlasov
21
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
16 hlasov
22
Ivan Katona, NEKA
15 hlasov
23
Michal Prešinský, REPUBLIKA
15 hlasov
24
Peter Chmelo, REPUBLIKA
13 hlasov
25
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
26
Dušan Pukanec, NK/NEKA
12 hlasov
27
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
12 hlasov
28
Marcel Filaga, NEKA
12 hlasov
29
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
12 hlasov
30
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
31
Jozef Zaťko, NK/NEKA
11 hlasov
32
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
10 hlasov
33
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
34
František Slávik, Progresívne Slovensko
9 hlasov
35
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
9 hlasov
36
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
37
Alena Jaššová, REPUBLIKA
8 hlasov
38
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
8 hlasov
39
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
40
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
41
Denis Gondžala, REPUBLIKA
7 hlasov
42
Peter Podbehlý, NEKA
7 hlasov
43
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
44
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
45
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
46
Pavol Timko, REPUBLIKA
6 hlasov
47
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
6 hlasov
48
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
6 hlasov
49
Richard Gajdoš, NEKA
6 hlasov
50
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
5 hlasov
51
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
52
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
5 hlasov
53
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
54
Stanislav Petráš, NEKA
4 hlasov
55
Martin Búry, NEKA
4 hlasov
56
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
57
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
4 hlasov
58
Miroslav Kleman, NK/NEKA
4 hlasov
59
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
60
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
61
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
62
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
63
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov
64
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
65
Erik Kliment, NEKA
2 hlasov
66
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
67
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
2 hlasov
68
Adam Meško, DOMOV-NS
2 hlasov
69
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
2 hlasov
70
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov

Volebná účasť

58,16 %

Historický vývoj

29.10. 2022 58,16 %
04.11. 2017 1. kolo 31,70 %
23.11. 2013 2. kolo 23,75 %
09.11. 2013 1. kolo 25,74 %