Branč okres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
26,34%
Milan Belica NEKA
23,45%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
12,69%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
12,28%
Renáta Kolenčíková NEKA
6,90%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6,07%
Martin Kusenda NEKA
5,38%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,76%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,93%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,66%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,55%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Šimon Kónya, NEKA
456 hlasov
2
Štefan Štefek, NEKA
140 hlasov
3
Štefan Korman, NEKA
102 hlasov
4
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
90 hlasov
5
Jozef Dvonč, NEKA
73 hlasov
6
Peter Oremus, NEKA
71 hlasov
7
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
69 hlasov
8
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
68 hlasov
9
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
59 hlasov
10
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
59 hlasov
11
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
56 hlasov
12
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
55 hlasov
13
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
51 hlasov
14
Marta Rácová, NEKA
48 hlasov
15
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
47 hlasov
16
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
46 hlasov
17
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
46 hlasov
18
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
44 hlasov
19
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
43 hlasov
20
Ľubomír Moravčík, NEKA
43 hlasov
21
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
43 hlasov
22
Miroslav Gut, NEKA
41 hlasov
23
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
40 hlasov
24
Peter Andel, Progresívne Slovensko
39 hlasov
25
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
38 hlasov
26
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
36 hlasov
27
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
36 hlasov
28
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
34 hlasov
29
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
33 hlasov
30
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
32 hlasov
31
Martin Balko, Progresívne Slovensko
32 hlasov
32
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
31 hlasov
33
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
31 hlasov
34
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
30 hlasov
35
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
29 hlasov
36
Peter Pukan, REPUBLIKA
27 hlasov
37
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
38
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
26 hlasov
39
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
25 hlasov
40
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
25 hlasov
41
Erik Blaško, NK/NEKA
25 hlasov
42
Martin Skovajsa, NEKA
25 hlasov
43
Lívia Šumichrastová, NEKA
24 hlasov
44
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
45
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
23 hlasov
46
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
22 hlasov
47
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
22 hlasov
48
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
22 hlasov
49
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
22 hlasov
50
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
22 hlasov
51
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
52
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
21 hlasov
53
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
21 hlasov
54
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
21 hlasov
55
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
56
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
57
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
58
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
20 hlasov
59
Peter Košťál, NEKA
20 hlasov
60
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
20 hlasov
61
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
19 hlasov
62
Ladislav Turba, NEKA
19 hlasov
63
Soňa Ďuríková, NEKA
18 hlasov
64
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
18 hlasov
65
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
66
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
18 hlasov
67
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
68
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
17 hlasov
69
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
70
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
17 hlasov
71
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
72
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
73
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
16 hlasov
74
Igor Husár, REPUBLIKA
16 hlasov
75
Martin Čepček, ŽIVOT
15 hlasov
76
Martin Bóri, REPUBLIKA
15 hlasov
77
Pavol Mada, NEKA
15 hlasov
78
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
14 hlasov
79
Milan Chmelár, NEKA
14 hlasov
80
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
14 hlasov
81
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
13 hlasov
82
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
83
Juraj Švarc, NEKA
13 hlasov
84
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
13 hlasov
85
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
13 hlasov
86
Darina Zlatošová, NK/NEKA
13 hlasov
87
Dušan Tóth, NEKA
12 hlasov
88
Jana Pukanová, REPUBLIKA
12 hlasov
89
Peter Paučo, NK/NEKA
12 hlasov
90
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
12 hlasov
91
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
11 hlasov
92
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
11 hlasov
93
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
11 hlasov
94
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
11 hlasov
95
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
96
Juraj Vízy, NK/NEKA
9 hlasov
97
Peter Šedovič, NK/NEKA
8 hlasov
98
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
99
Radoslav Kriváček, NEKA
8 hlasov
100
Peter Božík, Hnutie ONÁS
8 hlasov
101
Jarmila Králová, NEKA
8 hlasov
102
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
103
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
104
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
105
Oľga Paučová, NK/NEKA
3 hlasov
106
Miloš Macho, NK/NEKA
2 hlasov

Volebná účasť

46,98 %

Historický vývoj

29.10. 2022 46,98 %
04.11. 2017 1. kolo 25,25 %
23.11. 2013 2. kolo 13,27 %
09.11. 2013 1. kolo 11,15 %