Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
56,67%
Milan Belica SMER - SD
43,33%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
48,74%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
35,68%
Peter Oremus NEKA
10,05%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
2,51%
Robert Dick MS
2,51%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
0,50%
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
64 hlasov
2
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
61 hlasov
3
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
57 hlasov
4
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
55 hlasov
5
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
55 hlasov
6
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
54 hlasov
7
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
54 hlasov
8
Róbert Balkó, SMK-MKP
51 hlasov
9
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
50 hlasov
10
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
49 hlasov
11
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
48 hlasov
12
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
47 hlasov
13
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
46 hlasov
14
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
45 hlasov
15
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
42 hlasov
16
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
41 hlasov
17
Peter Oremus, NEKA
39 hlasov
18
Ladislav Prešinský, NEKA
36 hlasov
19
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
36 hlasov
20
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
36 hlasov
21
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
35 hlasov
22
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
29 hlasov
23
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
27 hlasov
24
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
26 hlasov
25
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
23 hlasov
26
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
22 hlasov
27
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
28
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
29
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
30
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
31
Eva Antošová, SNS
15 hlasov
32
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
14 hlasov
33
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
10 hlasov
34
Pavol Dávid, SMS
9 hlasov
35
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
9 hlasov
36
Pavol Otepka, ASV
9 hlasov
37
Juraj Gajdoš, SNS
8 hlasov
38
Ivan Habiňák, SNS
7 hlasov
39
Anna Čagalová, SNS
7 hlasov
40
Eduard Kolesár, ASV
7 hlasov
41
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
6 hlasov
42
Jozef Čapla, SNS
6 hlasov
43
Marta Miklošková, KDS
5 hlasov
44
Ivana Matušková, SMS
5 hlasov
45
Martin Mikuláš, SNS
5 hlasov
46
Stanislav Hamar, SNS
5 hlasov
47
Vladislav Borík, SOĽ
4 hlasov
48
Peter Spišiak, NaS - ns
4 hlasov
49
Vladimír Lauko, SNS
4 hlasov
50
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
4 hlasov
51
Anton Žikla, KSS
4 hlasov
52
Miloslav Horka, SNS
4 hlasov
53
Milan Greguš, SNS
4 hlasov
54
Andrea Samková, KĽS
3 hlasov
55
Miroslav Timko, KSS
2 hlasov
56
Jaroslav Lörinčík, KSS
2 hlasov
57
Jaroslav Lopata, KSS
2 hlasov
58
Ján Kollár, KSS
2 hlasov
59
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
1 hlasov
60
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
61
Milena Candráková, KSS
1 hlasov
62
Juraj Uhrín, SĽS
1 hlasov
63
Jozef Šiška, KSS
1 hlasov
64
Pavol Leštinský, KSS
1 hlasov
65
Lenka Slováčiková, NaS - ns
1 hlasov
66
Oľga Otrasová, KSS
1 hlasov
67
Ondrej Ňorba, KSS
1 hlasov
68
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
69
Miloslav Slováčik, NaS - ns
70
Milan Chalachan, SMS
71
Oľga Froncová, SNS
72
Dušan Janek, KSS
73
Viliam Mokraň, KĽS

Volebná účasť

25,25
%
2017 1. kolo
13,27
%
2013 2. kolo
11,15
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,25%
2013 2. kolo 13,27%
2013 1. kolo 11,15%