Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
95,19%
Rudolf Bauer KDS
4,81%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
86,76%
Rudolf Bauer KDS
4,41%
Lukáš Sisák KSS
3,68%
Dominika Palaščáková NOVA
2,21%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,47%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,74%
Jozef Holečko NEKA
0,74%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER - SD
90 hlasov
2
Viliam Zahorčák, SMER - SD
83 hlasov
3
František Farkaš, SMER - SD
74 hlasov
4
Jana Cibereová, SMER - SD
74 hlasov
5
Ľubica Rošková, SMER - SD
71 hlasov
6
Ján Mihalečko, SMER - SD
67 hlasov
7
Jozef Makohus, SMER - SD
52 hlasov
8
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
36 hlasov
9
Valéria Eľková, NEKA
31 hlasov
10
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
11
Oliver Petrík, NEKA
19 hlasov
12
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
18 hlasov
13
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
14
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
15
Rastislav Olexa, NEKA
9 hlasov
16
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
9 hlasov
17
Juraj Brecko, KSS
8 hlasov
18
Martin Stripai, SMS
8 hlasov
19
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
20
Stanislav Gaľa, SNS
7 hlasov
21
Matúš Nameš, SNS
6 hlasov
22
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
23
Rastislav Tomaš, KSS
5 hlasov
24
Vladimíra Fortunová, KSS
4 hlasov
25
Imrich Balog, KĽS
4 hlasov
26
Tibor Varga, SMK-MKP
4 hlasov
27
Jaroslav Vaľo, SNS
4 hlasov
28
Milan Potocký, NEKA
4 hlasov
29
Dagmara Balogová, KSS
4 hlasov
30
Martin Magura, SMS
4 hlasov
31
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
3 hlasov
32
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
3 hlasov
33
Mária Uchnárová, SMS
3 hlasov
34
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
35
Ján Potocký, SMS
3 hlasov
36
Pavol Valko, SMS
3 hlasov
37
Tomáš Bubelíny, NOVA
2 hlasov
38
Ján Bednár, NOVA
2 hlasov
39
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
40
Slavomír Žužo, MS
2 hlasov
41
Juraj Jevin, SaS
2 hlasov
42
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
43
Ján Mičuda, NEKA
2 hlasov
44
Jaroslava Špaková, DS
2 hlasov
45
Attila Barkó, SMK-MKP
1 hlasov
46
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlasov
47
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
48
Jaroslav Ferenc, KĽS
1 hlasov
49
Miroslav Surmánek, NOVA
1 hlasov
50
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
51
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlasov
52
Milan Kaplan, NOVA
53
Gábor Mihók, SMK-MKP
54
Branislav Sijka, NEKA
55
Andrea Sisák, NEKA

Volebná účasť

23,68
%
2017 1. kolo
13,98
%
2013 2. kolo
18,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,68%
2013 2. kolo 13,98%
2013 1. kolo 18,93%