vyberte rok
Bottovookres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
36.59%
Marian Kotleba ĽSNS
30.49%
Igor Kašper NEKA
9.76%
Jozef Šimko NEKA
4.88%
Martin Juhaniak NEKA
3.66%
Miroslav Gálik NAS
2.44%
Pavel Greksa NEKA
2.44%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
2.44%
Znenek Očovan NAJ
2.44%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1.22%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1.22%
Alena Piovarčiová NP
1.22%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
1.22%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

51,8
%
2017 1. kolo
33,33
%
2013 2. kolo
33,33
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 51,8%
2013 2. kolo 33,33%
2013 1. kolo 33,33%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Lichanec, NEKA
44 hlasov
2
Jozef Šimko, NEKA
31 hlasov
3
Peter Mináč, SMER-SD
27 hlasov
4
Michal Bagačka, SMER-SD
26 hlasov
5
Stanislav Krahulec, NEKA
25 hlasov
6
Ivan Hazucha, SMER-SD
15 hlasov
7
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
8
Stanislava Zvarová, SMER-SD
14 hlasov
9
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
10
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
11
Katarína Moncoľová, NEKA
9 hlasov
12
Dušan Hlinka, SMER-SD
8 hlasov
13
Roman Lebeda, NEKA
8 hlasov
14
Ladislav Rigó, SMK-MKP
8 hlasov
15
Miroslava Vargová, NEKA
7 hlasov
16
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
17
Miroslava Grendelová, KSS
5 hlasov
18
Lukáš Kvietok, SMER-SD
5 hlasov
19
Vojtech Menyhárt, NEKA
5 hlasov
20
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
21
Ferenc Auxt, SMK-MKP
4 hlasov
22
Anatolij Jefimov, KSS
4 hlasov
23
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
24
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
25
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
3 hlasov
26
Peter Juhász, SMK-MKP
3 hlasov
27
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
28
Ladislav Lang, MOST - HÍD
3 hlasov
29
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
31
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
32
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
33
Martin Pliešovský, SNS
2 hlasov
34
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
35
Aladár Bari, MOST - HÍD
1 hlasov
36
Csaba Csízi, MOST - HÍD
1 hlasov
37
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
38
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
39
Gejza Mede, NEKA
1 hlasov
40
Zdenek Očovan, NAJ
1 hlasov
41
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
42
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
1 hlasov
43
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
1 hlasov
44
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
45
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
46
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
47
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
48
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49
Vojtech Szajkó, SRK