Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
88,71%
Rudolf Bauer KDS
11,29%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
69,23%
Rudolf Bauer KDS
8,97%
Dominika Palaščáková NOVA
6,41%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,13%
Jozef Holečko NEKA
3,85%
Lukáš Sisák KSS
3,85%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,28%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,28%
Jaroslav Džunko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
41 hlasov
2
Ladislav Illés, SMK-MKP
39 hlasov
3
József Kopasz, SMK-MKP
39 hlasov
4
László Farkas, SMK-MKP
37 hlasov
5
Mária Szuperák, SMK-MKP
36 hlasov
6
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
26 hlasov
7
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
8
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
24 hlasov
9
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
10
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
11
Jozef Horváth, SMER - SD
20 hlasov
12
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
13
Michaela Kapustníková, NOVA
9 hlasov
14
Miroslav Tóth, SMER - SD
7 hlasov
15
Štefan Duč, NEKA
7 hlasov
16
Edita Anthony, SaS
6 hlasov
17
Róbert Puci, SMER - SD
6 hlasov
18
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
5 hlasov
19
Jana Mondiková, SMER - SD
5 hlasov
20
Juraj Sobek, SMER - SD
4 hlasov
21
Tichomír Kačo, NEKA
4 hlasov
22
Tibor Jánošík, NOVA
4 hlasov
23
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
24
Ladislav Bodnár, NEKA
3 hlasov
25
Marek Čižmár, NEKA
3 hlasov
26
Vladimír Dvorový, SMER - SD
3 hlasov
27
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
28
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
29
Ľudovít Tóth, SĽS
3 hlasov
30
Juliana Pašková, NEKA
3 hlasov
31
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
32
Mikuláš Balog, EDS
2 hlasov
33
Ján Tomáš, NEKA
2 hlasov
34
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasov
35
Marián Kolesár, NEKA
2 hlasov
36
Magdaléna Haburová, NEKA
2 hlasov
37
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
38
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
39
Peter Pető, NEKA
2 hlasov
40
Rastislav Petrovič, SMER - SD
2 hlasov
41
Katarína Mischurová, NEKA
1 hlasov
42
Štefan Tatranský, KSS
1 hlasov
43
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
44
Jaroslav Konečný, NEKA
1 hlasov
45
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
46
František Tomko, NEKA
1 hlasov
47
Terézia Kačová, NOVA
1 hlasov
48
Zlatica Čeplíková, NEKA
1 hlasov
49
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
50
Robert Engel, NEKA
1 hlasov
51
Jaroslav Soták, NEKA
1 hlasov
52
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
53
Pavel Szijjártó, SĽS
54
Ľubomír Princík, NEKA
55
Juraj Selecký, NEKA
56
Andrej Kocák, MS
57
Ľubomír Bulla, NEKA
58
Peter Figeľ, DS
59
Martin Begala, NEKA
60
Igor Balog, SRÚS
61
Matúš Hada, KĽS
62
Aneta Horváthová, EDS
63
Vladimír Juroš, MS
64
Gejza Gore, NEKA
65
Miloš Kubica, NEKA
66
Ján Lukáč, SMS
67
Miloš Ferko, NOVA

Volebná účasť

35,47
%
2017 1. kolo
6,54
%
2013 2. kolo
9,28
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,47%
2013 2. kolo 6,54%
2013 1. kolo 9,28%