Bory okres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
32,54%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
26,19%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
11,90%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9,52%
Milan Belica NEKA
6,35%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,97%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,17%
Martin Kusenda NEKA
3,17%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,38%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,79%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
39 hlasov
2
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
33 hlasov
3
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
31 hlasov
4
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
5
Mária Kuriačková, NEKA
27 hlasov
6
Marek Földesi, NEKA
26 hlasov
7
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
20 hlasov
8
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
20 hlasov
9
Ján Krtík, NEKA
17 hlasov
10
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
11
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
15 hlasov
12
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
15 hlasov
13
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
14 hlasov
14
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
15
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
11 hlasov
16
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
17
Roman Salinka, NEKA
10 hlasov
18
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
10 hlasov
19
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
10 hlasov
20
Tomáš Ižold, NEKA
8 hlasov
21
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
22
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
23
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
24
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
7 hlasov
25
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
7 hlasov
26
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
6 hlasov
27
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
28
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
6 hlasov
29
Peter Drábik, NEKA
6 hlasov
30
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
31
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
6 hlasov
32
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
33
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
5 hlasov
34
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
35
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
4 hlasov
36
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
37
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
38
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
39
Branislav Štefanický, NEKA
4 hlasov
40
Mária Farkašová, NEKA
4 hlasov
41
Ján Janáč, NEKA
4 hlasov
42
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
43
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
44
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
3 hlasov
45
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
46
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
47
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
48
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
49
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
50
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
51
Tibor Moravský, NEKA
3 hlasov
52
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
53
Peter Benček, NEKA
3 hlasov
54
Dana Ďurišová, NK/NEKA
3 hlasov
55
Tomáš Krištof, NEKA
2 hlasov
56
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasov
57
Jozef Kubovič, NEKA
2 hlasov
58
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
59
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
60
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
61
Ján Proksa, NK/NEKA
2 hlasov
62
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
2 hlasov
63
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
2 hlasov
64
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
65
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
66
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
67
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
1 hlasov
68
Roland Bogár, NEKA
1 hlasov
69
Peter Marko, NK/NEKA
1 hlasov
70
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
1 hlasov
71
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
72
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
73
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
74
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
75
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
76
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS

Volebná účasť

48,88 %

Historický vývoj

29.10. 2022 48,88 %
04.11. 2017 1. kolo 19,41 %
23.11. 2013 2. kolo 12,31 %
09.11. 2013 1. kolo 17,75 %