vyberte rok
Boryokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
25.49%
Iván Farkas SMK
23.53%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
17.65%
Milan Uhrík ĽSNS
13.73%
Ľászló Hajdu MKDA
7.84%
Peter Oremus NEKA
7.84%
Renáta Kolenčíková NEKA
3.92%
Ján Marko NP

Volebná účasť

19,41
%
2017 1. kolo
12,31
%
2013 2. kolo
17,75
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,41%
2013 2. kolo 12,31%
2013 1. kolo 17,75%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
2
Erika Sulinová, NEKA
17 hlasov
3
Beáta Kiss, SMK-MKP
10 hlasov
4
Dezső Pálffy, SMK-MKP
10 hlasov
5
Igor Éder, NEKA
9 hlasov
6
Ladislav Vörös, KSS
8 hlasov
7
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
8
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
7 hlasov
9
Tibor Csenger, SMK-MKP
7 hlasov
10
Ján Kútik, KSS
7 hlasov
11
Peter Köpöncei, SMK-MKP
6 hlasov
12
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
13
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
14
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
15
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
16
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
17
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
18
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
19
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
20
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
21
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
22
Zita Cseri, NEKA
3 hlasov
23
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
24
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
25
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
26
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
27
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
28
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
29
Pál Zachar, NEKA
3 hlasov
30
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasov
31
Igor Gogora, NEKA
2 hlasov
32
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
33
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
34
Ondrej Juhász, NEKA
2 hlasov
35
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
36
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasov
37
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
38
Igor Varga, NEKA
2 hlasov
39
Ján Hamar, KSS
1 hlasov
40
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
41
Michal Ivanický, KSS
1 hlasov
42
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1 hlasov
43
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
1 hlasov
44
Ján Krtík, NEKA
1 hlasov
45
Miroslav Kamenský, KSS
46
Marianna Šedivá, NEKA