Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
72,00%
Rudolf Bauer KDS
28,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
57,87%
Rudolf Bauer KDS
23,23%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,12%
Dominika Palaščáková NOVA
4,72%
Lukáš Sisák KSS
2,76%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,36%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,97%
Jozef Holečko NEKA
1,57%
Jaroslav Džunko NEKA
0,39%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
128 hlasov
2
Jozef Horváth, SMER - SD
110 hlasov
3
Miroslav Tóth, SMER - SD
101 hlasov
4
Róbert Puci, SMER - SD
98 hlasov
5
József Kopasz, SMK-MKP
94 hlasov
6
Vladimír Dvorový, SMER - SD
94 hlasov
7
Štefan Duč, NEKA
94 hlasov
8
Tichomír Kačo, NEKA
86 hlasov
9
Jana Mondiková, SMER - SD
85 hlasov
10
Juraj Sobek, SMER - SD
82 hlasov
11
Csaba Furik, SMK-MKP
79 hlasov
12
Mária Szuperák, SMK-MKP
73 hlasov
13
Ladislav Illés, SMK-MKP
69 hlasov
14
Rastislav Petrovič, SMER - SD
62 hlasov
15
László Farkas, SMK-MKP
60 hlasov
16
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
57 hlasov
17
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
46 hlasov
18
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
32 hlasov
19
Štefan Tatranský, KSS
28 hlasov
20
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
22 hlasov
21
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
22
Magdaléna Haburová, NEKA
18 hlasov
23
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
24
Marek Čižmár, NEKA
15 hlasov
25
Juraj Selecký, NEKA
14 hlasov
26
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
27
Juliana Pašková, NEKA
11 hlasov
28
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
29
Peter Pető, NEKA
10 hlasov
30
František Tomko, NEKA
9 hlasov
31
Ladislav Bodnár, NEKA
9 hlasov
32
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
33
Edita Anthony, SaS
6 hlasov
34
Pavel Szijjártó, SĽS
6 hlasov
35
Jaroslav Soták, NEKA
6 hlasov
36
Andrej Kocák, MS
6 hlasov
37
Martin Begala, NEKA
5 hlasov
38
Marián Kolesár, NEKA
5 hlasov
39
Robert Engel, NEKA
5 hlasov
40
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
5 hlasov
41
Vladimír Juroš, MS
5 hlasov
42
Tibor Jánošík, NOVA
5 hlasov
43
Gejza Gore, NEKA
5 hlasov
44
Miloš Kubica, NEKA
5 hlasov
45
Jaroslav Konečný, NEKA
5 hlasov
46
Zlatica Čeplíková, NEKA
4 hlasov
47
Mikuláš Balog, EDS
4 hlasov
48
Ľudovít Tóth, SĽS
4 hlasov
49
Martin Galgoczy, NEKA
4 hlasov
50
Ladislav Szilágyi, SaS
3 hlasov
51
František Kolbaský, ÚSVIT
3 hlasov
52
Michaela Kapustníková, NOVA
3 hlasov
53
Aneta Horváthová, EDS
3 hlasov
54
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
55
Terézia Kačová, NOVA
2 hlasov
56
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
57
Miloš Ferko, NOVA
2 hlasov
58
Igor Balog, SRÚS
2 hlasov
59
Ľubomír Bulla, NEKA
1 hlasov
60
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov
61
Katarína Mischurová, NEKA
1 hlasov
62
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
63
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
64
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
65
Ján Tomáš, NEKA
66
Ján Lukáč, SMS
67
Ľubomír Princík, NEKA

Volebná účasť

29,71
%
2017 1. kolo
12,28
%
2013 2. kolo
28,64
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,71%
2013 2. kolo 12,28%
2013 1. kolo 28,64%