vyberte rok
Boršaokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
47.00%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
29.68%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
16.61%
Rudolf Botka NP
1.41%
Jozef Bobík NEKA
1.06%
Jaroslav Džunko NEKA
1.06%
Štefan Surmánek ĽSNS
0.71%
Róbert Bačinský NEKA
0.35%
Jozef Červenák RIS
0.35%
Oliver Petrík JĽSS
0.35%
Lukáš Sisák KSS
0.35%
Ján Struk SMS
0.35%
Adam Šepetka NAJ
0.35%
Jarmila Tkáčová SNS
0.35%
Vladislav Stanko NEKA

Volebná účasť

29,71
%
2017 1. kolo
12,28
%
2013 2. kolo
28,64
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,71%
2013 2. kolo 12,28%
2013 1. kolo 28,64%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Duč, NEKA
105 hlasov
2
Edina Kocsisová, NEKA
88 hlasov
3
Róbert Puci, SMER-SD
79 hlasov
4
Csaba Furik, SMK-MKP
78 hlasov
5
Jozef Horváth, MOST - HÍD
69 hlasov
6
Zoltán Mento, NEKA
69 hlasov
7
Jana Mondiková, SMER-SD
66 hlasov
8
István Takács, SMK-MKP
63 hlasov
9
Karol Pataky, MOST - HÍD
60 hlasov
10
József Kopasz, SMK-MKP
59 hlasov
11
Csilla Bálintová, SMK-MKP
58 hlasov
12
Zoltán Ilko, SMK-MKP
55 hlasov
13
Jozef Želinský, MOST - HÍD
55 hlasov
14
Tibor Sáradi, SMK-MKP
53 hlasov
15
Rastislav Petrovič, SMER-SD
49 hlasov
16
Gejza Sačko, MOST - HÍD
44 hlasov
17
Viktor Palko, MOST - HÍD
34 hlasov
18
Peter Pandy, MOST - HÍD
33 hlasov
19
Július Hajdu, SMER-SD
31 hlasov
20
Peter Rico, MOST - HÍD
30 hlasov
21
Ján Juhász, MOST - HÍD
30 hlasov
22
Marek Čižmár, NEKA
30 hlasov
23
Tichomír Kačo, ŠKV
24 hlasov
24
Gustáv Liszkai, SMER-SD
19 hlasov
25
Libuša Babuľaková, ŠKV
18 hlasov
26
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
17 hlasov
27
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
28
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
29
Dionýz Szabó, ŠKV
16 hlasov
30
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
31
Peter Bačkovský, ŠKV
10 hlasov
32
Adrian Haraszti, NAJ
9 hlasov
33
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
34
Radoslav Rendeš, ŠKV
9 hlasov
35
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
36
Gabriel Garanič, NEKA
8 hlasov
37
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
38
Martin Galgoczy, NEKA
7 hlasov
39
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
40
Antónia Hrabská, ŠKV
6 hlasov
41
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
42
Michaela Ducárová, ŠKV
6 hlasov
43
Peter Bielek, SNS
5 hlasov
44
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
45
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
46
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
47
Iveta Solomonová, KSS
5 hlasov
48
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
49
Milan Malý, KSS
4 hlasov
50
Michal Magnes, SNS
4 hlasov
51
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
52
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
53
Terézia Stanková, NEKA
4 hlasov
54
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
55
Štefan Kandráč, NP
3 hlasov
56
Slavomír Illeš, NEKA
3 hlasov
57
Marta Hrobová, ÚSVIT
3 hlasov
58
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
59
Alexander Kis-Géczi, NAJ
2 hlasov
60
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
61
Ján Seman, ŠANCA
2 hlasov
62
Marián Vanci, ŠKV
2 hlasov
63
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
64
Katarína Kasardová, KSS
1 hlasov
65
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
66
Peter Figeľ, DS
1 hlasov
67
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
68
Jozef Gamrát, NEKA
69
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS