Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
57,14%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
42,86%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
48,72%
Rudolf Bauer KDS
17,95%
Dominika Palaščáková NOVA
17,95%
Lukáš Sisák KSS
10,26%
Jaroslav Džunko NEKA
2,56%
Jozef Holečko NEKA
2,56%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Šimko, SMER - SD
24 hlasov
2
Viliam Bačo, NEKA
22 hlasov
3
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
4
Viktor Dulina, NEKA
17 hlasov
5
František Petro, SMER - SD
15 hlasov
6
Slavomír Horváth, SNS
14 hlasov
7
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
8
Dominika Palaščáková, NOVA
8 hlasov
9
Ladislav Vojtko, KSS
8 hlasov
10
Radoslav Šimko, SNS
7 hlasov
11
Michal Rečka, SMER - SD
6 hlasov
12
Róbert Čarny, SNS
4 hlasov
13
Karol Dzugas, NEKA
4 hlasov
14
Ján Kokarda, NEKA
4 hlasov
15
Ján Marton, NOVA
3 hlasov
16
Peter Papáč, KSS
3 hlasov
17
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
18
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
19
Ivan Hriczko, NEKA
3 hlasov
20
Vojtech Staňo, SMER - SD
3 hlasov
21
Jozef Konkoly, SMER - SD
3 hlasov
22
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
23
Ladislav Bartók, NEKA
2 hlasov
24
Ján Mikloš, KSS
2 hlasov
25
Miroslav Bačenko, NEKA
2 hlasov
26
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
27
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
28
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
29
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
2 hlasov
30
Monika Vargová, SNS
2 hlasov
31
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
32
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
33
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
34
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
35
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
36
Monika Bérešová, SZS
1 hlasov
37
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
38
Ján Bačo, SĽS
1 hlasov
39
Božena Letková, NEKA
1 hlasov
40
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
41
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
42
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
43
Anton Király, SMK-MKP
44
Róbert Šándor, NEKA
45
Marián Kertész, PD
46
Peter Palaščák, SOĽ
47
Vladimír Popovič, SMS
48
Jozef Tischler, SĽS
49
Marián Tóth, SaS
50
István Zachariaš, SMK-MKP
51
Martin Baltes, SĽS
52
Elena Majancsíková, SĽS
53
László Iván, SMK-MKP
54
Františka Kočišová, SĽS
55
Ľubica Holováčová, SĽS
56
Jozef Holečko, NEKA
57
Jenő Csoltkó, NEKA
58
Jozef Koňa, SĽS
59
László Köteles, SMK-MKP
60
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
61
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH

Volebná účasť

4,46 %

Historický vývoj

9,78 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 22,11 %
23.11. 2013 2. kolo 4,46 %
09.11. 2013 1. kolo 9,78 %