Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
87,69%
Rudolf Bauer KDS
12,31%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
67,78%
Rudolf Bauer KDS
12,78%
Dominika Palaščáková NOVA
6,11%
Jaroslav Džunko NEKA
2,78%
Lukáš Sisák KSS
2,78%
Ivan Kuhn OKS
2,78%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,67%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,67%
Jozef Holečko NEKA
1,11%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Illés, SMK-MKP
157 hlasov
2
Csaba Furik, SMK-MKP
106 hlasov
3
József Kopasz, SMK-MKP
99 hlasov
4
Mária Szuperák, SMK-MKP
88 hlasov
5
László Farkas, SMK-MKP
71 hlasov
6
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
64 hlasov
7
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
48 hlasov
8
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
47 hlasov
9
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
46 hlasov
10
Jozef Horváth, SMER - SD
44 hlasov
11
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
32 hlasov
12
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
27 hlasov
13
Štefan Duč, NEKA
24 hlasov
14
Tichomír Kačo, NEKA
12 hlasov
15
Róbert Puci, SMER - SD
9 hlasov
16
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
17
Rastislav Petrovič, SMER - SD
5 hlasov
18
Ladislav Bodnár, NEKA
5 hlasov
19
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
20
Edita Anthony, SaS
4 hlasov
21
Miloš Kubica, NEKA
4 hlasov
22
František Kolbaský, ÚSVIT
4 hlasov
23
Ján Lukáč, SMS
4 hlasov
24
Iveta Kohanová, NEKA
3 hlasov
25
Marián Kolesár, NEKA
3 hlasov
26
Gejza Gore, NEKA
3 hlasov
27
Ľudovít Tóth, SĽS
3 hlasov
28
Andrej Kocák, MS
3 hlasov
29
Michaela Kapustníková, NOVA
3 hlasov
30
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
31
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
32
Vladimír Dvorový, SMER - SD
3 hlasov
33
Marek Čižmár, NEKA
3 hlasov
34
Zlatica Čeplíková, NEKA
3 hlasov
35
Katarína Mischurová, NEKA
3 hlasov
36
Tibor Jánošík, NOVA
2 hlasov
37
Terézia Kačová, NOVA
2 hlasov
38
Juliana Pašková, NEKA
2 hlasov
39
František Tomko, NEKA
2 hlasov
40
Peter Pető, NEKA
2 hlasov
41
Juraj Sobek, SMER - SD
2 hlasov
42
Martin Begala, NEKA
1 hlasov
43
Robert Engel, NEKA
1 hlasov
44
Ján Tomáš, NEKA
1 hlasov
45
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
46
Juraj Selecký, NEKA
1 hlasov
47
Jaroslav Soták, NEKA
1 hlasov
48
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
49
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
50
Miroslav Tóth, SMER - SD
1 hlasov
51
Jaroslav Konečný, NEKA
1 hlasov
52
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov
53
Vladimír Juroš, MS
1 hlasov
54
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
55
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
56
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
57
Mikuláš Balog, EDS
58
Štefan Tatranský, KSS
59
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
60
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
61
Igor Balog, SRÚS
62
Ľubomír Bulla, NEKA
63
Magdaléna Haburová, NEKA
64
Jana Mondiková, SMER - SD
65
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
66
Ľubomír Princík, NEKA
67
Miloš Ferko, NOVA

Volebná účasť

22,85
%
2017 1. kolo
10,97
%
2013 2. kolo
34,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,85%
2013 2. kolo 10,97%
2013 1. kolo 34,17%