vyberte rok
Bojniceokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
45.12%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
24.07%
Štefan Škultéty NEKA
16.99%
Petra Hajšelová Sme rodina
7.50%
Igor Valko NP
2.61%
Nora Pániková SZS
2.13%
Ferdinand Vavrík NEKA
1.58%

Volebná účasť

35,71
%
2017 1. kolo
30,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,71%
2013 1. kolo 30,04%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
628 hlasov
2
Viera Beňová, NEKA
502 hlasov
3
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
478 hlasov
4
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
408 hlasov
5
Mária Šramková, NEKA
321 hlasov
6
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
297 hlasov
7
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
292 hlasov
8
Vojtech Čičmanec, NEKA
282 hlasov
9
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
279 hlasov
10
Tomáš Grešner, NEKA
278 hlasov
11
Tomáš Kozák, NEKA
275 hlasov
12
Martin Drozd, NEKA
246 hlasov
13
Ladislav Procházka, NEKA
241 hlasov
14
Michal Ďureje, NEKA
223 hlasov
15
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
218 hlasov
16
Alojz Vlčko, NEKA
214 hlasov
17
Andrej Kmotorka, NEKA
207 hlasov
18
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
206 hlasov
19
Miroslav Rajčo, NEKA
204 hlasov
20
Tomáš Tines, NEKA
202 hlasov
21
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
198 hlasov
22
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
197 hlasov
23
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
187 hlasov
24
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
180 hlasov
25
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
179 hlasov
26
Jana Matiašková, NEKA
176 hlasov
27
Jozef Franek, NEKA
168 hlasov
28
Martin Šujan, NEKA
168 hlasov
29
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
165 hlasov
30
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
154 hlasov
31
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
154 hlasov
32
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
146 hlasov
33
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
145 hlasov
34
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
131 hlasov
35
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
130 hlasov
36
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
120 hlasov
37
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
115 hlasov
38
Tibor Čičmanec, NEKA
109 hlasov
39
Branislav Gigac, NEKA
103 hlasov
40
Eduard Prilinský, NEKA
94 hlasov
41
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
92 hlasov
42
Pavol Caňo, NEKA
91 hlasov
43
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
89 hlasov
44
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
88 hlasov
45
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
82 hlasov
46
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
81 hlasov
47
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
81 hlasov
48
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
76 hlasov
49
Miroslav Dzina, NEKA
76 hlasov
50
Dušan Ďuriš, NEKA
73 hlasov
51
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
71 hlasov
52
Jozef Otto, NEKA
67 hlasov
53
Ján Madžo, DOMA DOBRE
65 hlasov
54
Viera Hurtišová, KSS
60 hlasov
55
Ľubomír Dzurák, NEKA
55 hlasov
56
Anton Vrecko, NEKA
51 hlasov
57
Karol Herceg, KSS
40 hlasov
58
Marián Mittaš, KSS
32 hlasov
59
Branislav Krpelan, NEKA
31 hlasov
60
Igor Sojka, KSS
28 hlasov
61
Ingrid Majdová, KSS
27 hlasov
62
Martin Uríček, NEKA
26 hlasov
63
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
19 hlasov
64
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
16 hlasov
65
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
15 hlasov
66
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
12 hlasov
67
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
12 hlasov
68
Andrej Sikora, KSS
12 hlasov