Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
39,09%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
19,35%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
16,70%
Martin Kusenda NEKA
5,50%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5,31%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
5,31%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,85%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,66%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,66%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,38%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,19%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stankovský, NEKA
544 hlasov
2
Peter Kochan, NEKA
360 hlasov
3
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
102 hlasov
4
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
85 hlasov
5
Matúš Hubinský, NEKA
78 hlasov
6
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
69 hlasov
7
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
64 hlasov
8
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
55 hlasov
9
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
54 hlasov
10
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
44 hlasov
11
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
37 hlasov
12
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
27 hlasov
13
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
14
Martin Tarčák, NK/NEKA
26 hlasov
15
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
26 hlasov
16
Martin Dočkalik, NEKA
25 hlasov
17
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
24 hlasov
18
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
19
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
22 hlasov
20
Renáta Kirková, NK/NEKA
22 hlasov
21
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
21 hlasov
22
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
20 hlasov
23
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
20 hlasov
24
Oľga Hudoková, NK/NEKA
20 hlasov
25
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
26
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
27
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
18 hlasov
28
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
29
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
30
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
16 hlasov
31
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
32
Jaroslav Blina, KSS
13 hlasov
33
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
34
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
11 hlasov
35
Ján Mlynár, REPUBLIKA
10 hlasov
36
Adam Jamrich, KSS
8 hlasov
37
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
38
Anton Švec, KSS
7 hlasov
39
David Gerhát, KSS
6 hlasov
40
Miroslav Polner, NK/NEKA
4 hlasov
41
Ľubomíra Švecová, KSS
3 hlasov
42
Marian Fázik, NK/NEKA
2 hlasov

Volebná účasť

40,87 %

Historický vývoj

29.10. 2022 40,87 %
04.11. 2017 1. kolo 31,89 %
23.11. 2013 2. kolo 8,74 %
09.11. 2013 1. kolo 9,24 %