vyberte rok
Bohúňovookres Rožňava

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
66.67%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
16.67%
Róbert Bačinský NEKA
6.25%
Jaroslav Džunko NEKA
3.13%
Štefan Surmánek ĽSNS
3.13%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
3.13%
Jozef Červenák RIS
1.04%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

47,08
%
2017 1. kolo
13,11
%
2013 2. kolo
44,67
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 47,08%
2013 2. kolo 13,11%
2013 1. kolo 44,67%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Beáta Beke, SMK-MKP
103 hlasov
2
Ferenc Porubán, SMK-MKP
50 hlasov
3
Tibor Balázs, MOST - HÍD
40 hlasov
4
Zoltán Várady, SMK-MKP
38 hlasov
5
Attila Anna, NEKA
27 hlasov
6
Juraj Nagy, NEKA
22 hlasov
7
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
8
Peter Bollo, MOST - HÍD
8 hlasov
9
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
7 hlasov
10
Monika Šeďová, MOST - HÍD
5 hlasov
11
Štefan Bašták, SMER-SD
5 hlasov
12
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
13
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
14
Dušan Pollák, ŠKV
3 hlasov
15
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
16
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
17
Karol Kováč, OKS
3 hlasov
18
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
19
Ján Babič, SMER-SD
3 hlasov
20
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
21
Matúš Bischof, OKS
3 hlasov
22
Jaroslav Kočiš, KSS
2 hlasov
23
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
2 hlasov
24
Monika Repaszká, ŠKV
2 hlasov
25
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
26
Matej Lada, ŠKV
2 hlasov
27
Juraj Balázs, NEKA
1 hlasov
28
Juraj Bernár, KSS
1 hlasov
29
Mária Bernáthová, KSS
1 hlasov
30
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
31
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
32
Helena Laliková, KSS
1 hlasov
33
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
34
Peter Pamula, SNS
35
Ivan Kuhn, OKS
36
Karol Horník, SMER-SD
37
Viliam Hlaváč, ŠKV
38
Róbert Hanuštiak, NEKA
39
Miloš Gallo, ŠANCA
40
Jozef Červeňák, RIS
41
Michal Terrai, NEKA