vyberte rok
Bohdanovce nad Trnavouokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
54.74%
Tibor Mikuš NEKA
37.96%
Jaroslav Cehlárik NEKA
4.01%
Márius Novák NP
1.82%
József Berényi SMK
1.09%
Konrád Rigó Most-Híd
0.36%

Volebná účasť

25,76
%
2017 1. kolo
14,7
%
2013 2. kolo
17,36
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,76%
2013 2. kolo 14,7%
2013 1. kolo 17,36%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Janček, DOMA DOBRE
90 hlasov
2
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
88 hlasov
3
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
63 hlasov
4
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57 hlasov
5
Matej Lančarič, NEKA
50 hlasov
6
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
7
Marek Neštický, NEKA
45 hlasov
8
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
9
Vladimír Púčik, SMER-SD
39 hlasov
10
Tibor Pekarčík, NEKA
37 hlasov
11
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
12
Jozef Klokner, NEKA
36 hlasov
13
Šimon Štefunko, NEKA
34 hlasov
14
Jaroslav Cehlárik, NEKA
34 hlasov
15
Július Zemko, SMER-SD
33 hlasov
16
Marián Galbavý, NEKA
32 hlasov
17
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
18
Martin Uhlík, NEKA
32 hlasov
19
Iveta Bakičová, NEKA
31 hlasov
20
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
21
Bystrík Stanko, NEKA
30 hlasov
22
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
23
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
24
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
25
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
26
Štefan Krištofík, SMER-SD
27 hlasov
27
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
28
Augustín Hambálek, SMER-SD
27 hlasov
29
Zuzana Frišová, DOST
25 hlasov
30
Elena Kátlovská, NEKA
25 hlasov
31
Marcel Behro, NEKA
25 hlasov
32
Ľubomír Antal, SMER-SD
25 hlasov
33
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
34
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
35
Karol Zachar, SMER-SD
22 hlasov
36
Peter Chmela, NEKA
21 hlasov
37
Peter Haščík, NEKA
20 hlasov
38
Valburga Lobotková, SMER-SD
20 hlasov
39
Jozef Koricina, NEKA
20 hlasov
40
Marta Gubrická, SMER-SD
20 hlasov
41
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
19 hlasov
42
Peter Sloboda, NEKA
19 hlasov
43
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
44
Jozef Pobiecký, NEKA
18 hlasov
45
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
46
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
16 hlasov
47
Juraj Novota, NEKA
16 hlasov
48
Norbert Halász, NEKA
13 hlasov
49
Anna Šimončičová, SNS
13 hlasov
50
Jakub Mišek, NEKA
12 hlasov
51
Vladimír Kozmál, SNS
11 hlasov
52
Jaroslav Jánoš, NEKA
10 hlasov
53
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
10 hlasov
54
Peter Bartovič, MOST - HÍD
9 hlasov
55
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
9 hlasov
56
Norbert Pavlovič, KSS
9 hlasov
57
Viera Gbelcová, SNS
8 hlasov
58
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
59
Peter Sita, NEKA
8 hlasov
60
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
61
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
62
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
63
Martin Ostrovský, SNS
5 hlasov
64
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
5 hlasov
65
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
66
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
4 hlasov
67
Pavol Gabriška, DOST
4 hlasov
68
Rudolf Šulek, NAJ
2 hlasov
69
Marián Semáč, NAJ
1 hlasov