Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
52,87%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
47,13%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
32,10%
Rudolf Bauer KDS
30,86%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
8,64%
Dominika Palaščáková NOVA
7,41%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
7,41%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
6,17%
Jaroslav Džunko NEKA
2,47%
Jozef Holečko NEKA
2,47%
Lukáš Sisák KSS
1,23%
Ivan Kuhn OKS
1,23%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
24 hlasov
2
Jozef Konkoly, SMER - SD
24 hlasov
3
Ján Kokarda, NEKA
21 hlasov
4
Dominika Palaščáková, NOVA
21 hlasov
5
Ľubomír Šimko, SMER - SD
20 hlasov
6
Michal Rečka, SMER - SD
20 hlasov
7
Karol Dzugas, NEKA
17 hlasov
8
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
9
František Petro, SMER - SD
14 hlasov
10
Monika Bérešová, SZS
13 hlasov
11
Miloš Barcal, NEKA
12 hlasov
12
Vojtech Staňo, SMER - SD
12 hlasov
13
Miroslav Bačenko, NEKA
11 hlasov
14
Viktor Dulina, NEKA
11 hlasov
15
Viliam Bačo, NEKA
11 hlasov
16
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
10 hlasov
17
Martin Baltes, SĽS
10 hlasov
18
Ján Bačo, SĽS
9 hlasov
19
Ján Marton, NOVA
9 hlasov
20
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
21
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
22
Róbert Čarny, SNS
7 hlasov
23
Róbert Šándor, NEKA
7 hlasov
24
Anton Medvec, NEKA
7 hlasov
25
Ladislav Bartók, NEKA
7 hlasov
26
Slavomír Horváth, SNS
7 hlasov
27
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
28
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
29
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
30
Marián Tóth, SaS
6 hlasov
31
Monika Vargová, SNS
6 hlasov
32
Jozef Koňa, SĽS
5 hlasov
33
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
34
Radoslav Šimko, SNS
5 hlasov
35
Ján Mikloš, KSS
4 hlasov
36
Ľubica Holováčová, SĽS
4 hlasov
37
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
38
Františka Kočišová, SĽS
4 hlasov
39
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
40
Peter Papáč, KSS
4 hlasov
41
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
42
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
3 hlasov
43
Peter Palaščák, SOĽ
3 hlasov
44
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasov
45
Elena Majancsíková, SĽS
3 hlasov
46
Ivan Buchla, SNS
3 hlasov
47
Imrich Kohút, SĽS
3 hlasov
48
Július Grulyo, NEKA
3 hlasov
49
Ivan Hriczko, NEKA
2 hlasov
50
Vladimír Popovič, SMS
2 hlasov
51
Jenő Csoltkó, NEKA
2 hlasov
52
Alexander Bimbo, SRÚS
2 hlasov
53
Božena Letková, NEKA
1 hlasov
54
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
55
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
56
Marián Kertész, PD
1 hlasov
57
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
58
László Köteles, SMK-MKP
59
Ján Stanislav, SNS
60
Roman Horváth, SRÚS
61
László Iván, SMK-MKP

Volebná účasť

23,84
%
2017 1. kolo
10,53
%
2013 2. kolo
9,80
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,84%
2013 2. kolo 10,53%
2013 1. kolo 9,80%