Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
68,83%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
15,58%
Milan Belica NEKA
3,90%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
2,60%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,60%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
2,60%
Martin Kusenda NEKA
1,30%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,30%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,30%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
Renáta Kolenčíková NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
66 hlasov
2
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
60 hlasov
3
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
50 hlasov
4
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
44 hlasov
5
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
42 hlasov
6
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
40 hlasov
7
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
33 hlasov
8
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
30 hlasov
9
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
22 hlasov
10
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
21 hlasov
11
Jozef Jobbágy, NEKA
21 hlasov
12
István Samu, NEKA
13 hlasov
13
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
9 hlasov
14
Peter Antal, Progresívne Slovensko
8 hlasov
15
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
8 hlasov
16
Gyula Köles, NK/NEKA
8 hlasov
17
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
18
Zsolt Feszty, NEKA
6 hlasov
19
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
20
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
21
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
6 hlasov
22
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
23
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
24
Péter Korpás, NEKA
4 hlasov
25
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
26
Roman Németh, SMER - SD, SNS
4 hlasov
27
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
3 hlasov
28
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
29
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
3 hlasov
30
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
3 hlasov
31
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
32
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
33
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
34
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
35
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
36
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
37
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
38
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
1 hlasov
39
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
40
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA

Volebná účasť

79,24 %

Historický vývoj

29.10. 2022 79,24 %
04.11. 2017 1. kolo 25,00 %
23.11. 2013 2. kolo 25,28 %
09.11. 2013 1. kolo 29,31 %