Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
67,39%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
10,87%
Milan Belica NEKA
10,87%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
3,26%
Martin Kusenda NEKA
3,26%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,17%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,09%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,09%
Peter Pukan REPUBLIKA
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
59 hlasov
2
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
50 hlasov
3
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
46 hlasov
4
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
45 hlasov
5
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
44 hlasov
6
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
31 hlasov
7
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
27 hlasov
8
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
23 hlasov
9
István Samu, NEKA
22 hlasov
10
Jozef Jobbágy, NEKA
18 hlasov
11
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
15 hlasov
12
Peter Antal, Progresívne Slovensko
12 hlasov
13
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
11 hlasov
14
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
9 hlasov
15
Zsolt Feszty, NEKA
9 hlasov
16
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
17
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
7 hlasov
18
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
19
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
20
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
21
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
22
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
23
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
6 hlasov
24
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
25
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
5 hlasov
26
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
4 hlasov
27
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
28
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
4 hlasov
29
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
4 hlasov
30
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
31
Roman Németh, SMER - SD, SNS
3 hlasov
32
Péter Korpás, NEKA
3 hlasov
33
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
3 hlasov
34
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
35
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
36
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
37
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
38
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
1 hlasov
39
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlasov
40
Gyula Köles, NK/NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

37,29 %

Historický vývoj

29.10. 2022 37,29 %
04.11. 2017 1. kolo 21,49 %
23.11. 2013 2. kolo 28,52 %
09.11. 2013 1. kolo 21,56 %