Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
61,54%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
38,46%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
41,67%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
33,33%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
16,67%
Dominika Palaščáková NOVA
8,33%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloš Barcal, NEKA
9 hlasov
2
Jozef Konkoly, SMER - SD
8 hlasov
3
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
4
Miroslav Bačenko, NEKA
5 hlasov
5
Michal Rečka, SMER - SD
5 hlasov
6
Monika Bérešová, SZS
4 hlasov
7
Ján Kokarda, NEKA
3 hlasov
8
František Petro, SMER - SD
2 hlasov
9
Vojtech Staňo, SMER - SD
2 hlasov
10
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
11
Ľubomír Šimko, SMER - SD
1 hlasov
12
Ján Stanislav, SNS
1 hlasov
13
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
14
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
15
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
16
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
17
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
18
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
19
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
20
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
21
Ladislav Bartók, NEKA
1 hlasov
22
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
23
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
24
Dominika Palaščáková, NOVA
1 hlasov
25
Ján Bačo, SĽS
26
Viliam Bačo, NEKA
27
Martin Baltes, SĽS
28
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
29
Ján Marton, NOVA
30
Anton Medvec, NEKA
31
Ján Mikloš, KSS
32
Ladislav Vojtko, KSS
33
Monika Vargová, SNS
34
Marián Tóth, SaS
35
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
36
Jozef Tischler, SĽS
37
Radoslav Šimko, SNS
38
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
39
Róbert Šándor, NEKA
40
Peter Palaščák, SOĽ
41
Peter Papáč, KSS
42
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
43
Elena Majancsíková, SĽS
44
Božena Letková, NEKA
45
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
46
Ivan Buchla, SNS
47
Jenő Csoltkó, NEKA
48
Viktor Dulina, NEKA
49
Karol Dzugas, NEKA
50
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
51
Jozef Holečko, NEKA
52
Ľubica Holováčová, SĽS
53
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
54
Ivan Hriczko, NEKA
55
László Iván, SMK-MKP
56
Marián Kertész, PD
57
Anton Király, SMK-MKP
58
Františka Kočišová, SĽS
59
László Köteles, SMK-MKP
60
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
61
Vladimír Popovič, SMS

Volebná účasť

10,30
%
2017 1. kolo
6,95
%
2013 2. kolo
6,38
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 10,30%
2013 2. kolo 6,95%
2013 1. kolo 6,38%