vyberte rok
Bočiarokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
42.11%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
42.11%
Štefan Surmánek ĽSNS
15.79%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

10,3
%
2017 1. kolo
6,95
%
2013 2. kolo
6,38
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 10,3%
2013 2. kolo 6,95%
2013 1. kolo 6,38%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloš Barcal, NEKA
14 hlasov
2
Tomáš Suchý, ŠANCA
9 hlasov
3
Ján Kokarda, NEKA
8 hlasov
4
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
5
Peter Seman, KSS
5 hlasov
6
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
7
Michal Rečka, SMER-SD
4 hlasov
8
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
9
Jozef Krešák, ŠANCA
3 hlasov
10
Július Beluscsák, NEKA
2 hlasov
11
Ondrej Bernát, SMER-SD
2 hlasov
12
Slavomír Borovský, DS
2 hlasov
13
Peter Derevjaník, SMER-SD
2 hlasov
14
Mária Dulovičová, NEKA
2 hlasov
15
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
16
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
17
František Petro, SMER-SD
2 hlasov
18
Ján Serbin, NEKA
2 hlasov
19
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
20
Július Begala, NEKA
1 hlasov
21
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlasov
22
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
23
Monika Gergelová, SNS
1 hlasov
24
Radoslav Hodor, NEKA
1 hlasov
25
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
26
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
27
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
28
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
29
Mária Lacková, NEKA
1 hlasov
30
Pavol Lehotský, NEKA
1 hlasov
31
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
32
Roland Szabó, SMER-SD
1 hlasov
33
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
34
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
35
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
36
Tibor Bráz, NEKA
37
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38
Martina Dutková, NEKA
39
Vojtech Farkaš, NEKA
40
Elena Fialková, MOST - HÍD
41
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
42
Július Grulyo, NEKA
43
Alexander Horváth, MOST - HÍD
44
Ivan Hriczko, ŠKV
45
Tamás Iván, SMK-MKP
46
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
47
Alexander Képes, SMK-MKP
48
Anton Király, SMK-MKP
49
Peter Kocai, NAJ
50
Ervín Kompuš, NAJ
51
Augustín Köteles, NAJ
52
László Köteles, SMK-MKP
53
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
55
Vlastimil Lakatoš, NEKA
56
Anton Medvec, NEKA
57
Attila Oravecz, MOST - HÍD
58
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
59
Július Pelegrin, NEKA
60
Csaba Simkó, SMK-MKP
61
Anetta Strýčková, NEKA
62
Gábor Szalay, SMK-MKP
63
Jarmila Vaňová, ŠKV
64
Rudolf Varga, VZDOR
65
Ladislav Vojtko, KSS
66
Erika Zámboriová, ŠKV