Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
40,13%
Ľubomír Žabár NEKA
28,95%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
10,53%
Peter Palko KSS
9,21%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
5,92%
Marián Herdel NEKA
5,26%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Tunega, NEKA
104 hlasov
2
Ľubomír Žabár, NEKA
43 hlasov
3
Jaroslav Ridoško, SNS
42 hlasov
4
Tibor Jankovský, SMER - SD
26 hlasov
5
Martin Adamec, NEKA
18 hlasov
6
Stanislav Pastva, SMER - SD
17 hlasov
7
Miroslav Hlinka, SMER - SD
16 hlasov
8
Milan Berec, SMER - SD
15 hlasov
9
Vladimír Mojto, NEKA
15 hlasov
10
Michal Križan, NEKA
15 hlasov
11
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
14 hlasov
12
Juraj Ondračka, SMER - SD
13 hlasov
13
Martin Dohál, NEKA
13 hlasov
14
Peter Palko, KSS
11 hlasov
15
Lucia Štefancová, NEKA
11 hlasov
16
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
10 hlasov
17
Jaroslav Jambor, NEKA
10 hlasov
18
Iveta Kováčiková, SMER - SD
10 hlasov
19
Valika Meravá, KSS
9 hlasov
20
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
21
Lenka Ďurechová, KSS
9 hlasov
22
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
23
Emil Košút, SMER - SD
9 hlasov
24
Daniel Beníček, SMER - SD
9 hlasov
25
Jozef Hrdlička, KSS
8 hlasov
26
Eva Červeňanová, NEKA
8 hlasov
27
Tomáš Vaňo, NEKA
8 hlasov
28
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
8 hlasov
29
Danica Birošová, NEKA
7 hlasov
30
Miloslav Baco, NEKA
7 hlasov
31
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
7 hlasov
32
Tomáš Bečár, NEKA
7 hlasov
33
Milan Kebísek, NEKA
7 hlasov
34
Ján Hradský, NEKA
6 hlasov
35
Eduard Hartmann, SNS
6 hlasov
36
Marta Blahová, ĽS-HZDS
6 hlasov
37
Ján Kanaba, NEKA
6 hlasov
38
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
39
Peter Hudec, KSS
5 hlasov
40
Ľubomír Dvorský, NEKA
5 hlasov
41
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
42
Peter Hlucháň, NEKA
5 hlasov
43
Anton Beták, NEKA
5 hlasov
44
Pavol Suško, KSS
5 hlasov
45
Martin Chlapík, SNS
5 hlasov
46
Ľubomír Štefánik, NEKA
5 hlasov
47
Peter Brázda, SNS
5 hlasov
48
Iveta Šipošová, KSS
4 hlasov
49
Miroslav Zámečník, KSS
4 hlasov
50
Patrik Burian, NEKA
4 hlasov
51
Dušan Štrauss, NaS - ns
4 hlasov
52
Juraj Kotleba, SNS
4 hlasov
53
Leo Kužela, NEKA
4 hlasov
54
Marta Šajbidorová, NEKA
3 hlasov
55
Jaroslav Šmíd, NEKA
3 hlasov
56
Janka Fabová, Paliho Kapurková
3 hlasov
57
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
3 hlasov
58
Miroslav Kopčan, NEKA
3 hlasov
59
Martina Beňovičová, NEKA
3 hlasov
60
Martina Kebísková, NEKA
3 hlasov
61
Martin Barčák, NEKA
3 hlasov
62
Juraj Štepnička, SNS
3 hlasov
63
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
2 hlasov
64
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
2 hlasov
65
Milan Blaško, SNS
2 hlasov
66
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
2 hlasov
67
Ondrej Čapák, SNS
2 hlasov
68
Alojz Švajda, NEKA
2 hlasov
69
Václav Vacula, 99%
1 hlasov
70
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns

Volebná účasť

26,27
%
2017 1. kolo
25,76
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,27%
2013 1. kolo 25,76%