vyberte rok
Bobotokres Trenčín

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
63.35%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
24.84%
Štefan Škultéty NEKA
8.07%
Petra Hajšelová Sme rodina
1.24%
Nora Pániková SZS
1.24%
Ferdinand Vavrík NEKA
1.24%
Igor Valko NP

Volebná účasť

26,27
%
2017 1. kolo
25,76
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,27%
2013 1. kolo 25,76%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Mikula, NEKA
34 hlasov
2
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
34 hlasov
3
Štefan Škultéty, NEKA
32 hlasov
4
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
31 hlasov
5
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
6
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
7
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
28 hlasov
8
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26 hlasov
9
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
25 hlasov
10
Jozef Kováč, NEKA
25 hlasov
11
Miloslav Baco, NEKA
25 hlasov
12
Martin Hošták, NEKA
22 hlasov
13
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
22 hlasov
14
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
15
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
16
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
17
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
18
Alena Bulková, NEKA
17 hlasov
19
Lukáš Beták, NEKA
17 hlasov
20
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
21
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
22
Marian Hudec, NEKA
15 hlasov
23
Tomáš Vaňo, NEKA
15 hlasov
24
Michal Križan, NEKA
15 hlasov
25
Ján Krátky, NEKA
14 hlasov
26
Denisa Martinková, NaS - ns
14 hlasov
27
Martin Smolka, NEKA
14 hlasov
28
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
29
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
30
Stanislav Svatik, NEKA
12 hlasov
31
Miloš Mičega, NEKA
12 hlasov
32
Ľubomír Horný, NEKA
12 hlasov
33
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
34
Danica Birošová, NEKA
11 hlasov
35
Miroslav Řádek, NEKA
10 hlasov
36
Daniela Felgrová, NEKA
10 hlasov
37
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
38
Ingrid Opatovská, NEKA
9 hlasov
39
Dagmar Mikulová, NEKA
8 hlasov
40
Henrieta Crkoňová, NEKA
8 hlasov
41
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
42
Rastislav Šepták, NEKA
6 hlasov
43
Marek Trsťan, NEKA
6 hlasov
44
Viera Žilková, NEKA
5 hlasov
45
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
46
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
47
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
48
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
49
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
50
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
51
Ľubomír Slávik, NaS - ns
3 hlasov
52
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
53
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
54
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
55
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov