Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
68,35%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
31,65%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
31,43%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
22,86%
Emil Samko KĽS
15,71%
Ondrej Binder NEKA
7,86%
Karol Konárik SNS
5,71%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
5,00%
Ladislav Fízik ASV
3,57%
Jaroslav Sekerka KSS
2,86%
Andrea Jenčíková NP
2,14%
Pavel Chovanec ÚSVIT
2,14%
Jozef Sásik SĽS
0,71%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
89 hlasov
2
Ladislav Rigó, SMK-MKP
43 hlasov
3
Vojtech Szajkó, NEKA
42 hlasov
4
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
35 hlasov
5
František Auxt, SMK-MKP
32 hlasov
6
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
31 hlasov
7
Tibor Lukáčka, ASV
30 hlasov
8
Zoltán Bán, SMK-MKP
30 hlasov
9
Silvia Vargová, MOST - HÍD
26 hlasov
10
Ladislav Lang, MOST - HÍD
20 hlasov
11
Jozef Šimko, NEKA
14 hlasov
12
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
11 hlasov
13
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
9 hlasov
14
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
8 hlasov
15
Vojtech Kökény, SRK
7 hlasov
16
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
5 hlasov
17
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
5 hlasov
18
Csaba Horváth, NEKA
5 hlasov
19
Tibor Balog, SMS
4 hlasov
20
Jozef Pupala, KSS
4 hlasov
21
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
22
Ján Hiraj, NP
2 hlasov
23
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
24
Helena Krauszová, SMS
2 hlasov
25
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
26
Dušan Širák, KSS
2 hlasov
27
Jana Uhrinová, SNS
2 hlasov
28
Romana Antalová, ÚSVIT
2 hlasov
29
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
2 hlasov
30
Ján Antal, ÚSVIT
2 hlasov
31
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
2 hlasov
32
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
33
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
34
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
35
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
36
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
37
Jaroslav Suja, NEKA
1 hlasov
38
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
39
Renáta Puhlová, PD
1 hlasov
40
Dušan Faško, KSS
41
Katarína Horváth, KĽS
42
Anna Kekeňáková, KSS
43
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
44
Veronika Rízová, KSS
45
Peter Vetrák, SĽS
46
Peter Vraniak, ÚSVIT
47
Samuel Zubo, KSS

Volebná účasť

25,73
%
2017 1. kolo
13,08
%
2013 2. kolo
25,36
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,73%
2013 2. kolo 13,08%
2013 1. kolo 25,36%